ترخیص پرچین از گمرک

ترخیص پرچین از گمرک

ترخیص پرچین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پرچین از گمرک می باشد. از پرچین های فلزی برای حصار کشی اطراف مزرعه یا باغ استفاده می شود. و ورق پرچین برای پوشاندن سقف خانه ها به صورت شیراونی و مثلثی مورد استفاده قرار می گیرد.  پرچین ها دارای انواع مختلفی می باشند. پرچین های حصار کشی اطراف مزرعه عمدتا از جنس فلزی یا فایبر گلاس می باشد. اما ورق های پرچین که مورد استفاده در سقف خانه هاست از جنس سفال یا پلاستیک ها فشرده می باشد.

واردات توری

اکثر واردات توری از کشور چین و تایوان، هلند، ایتالیا و …. می باشد. برای واردات هر نوع کالایی از جمله واردات توری باید باید قوانین و مقررات را رعایت کنید. لازم به ذکر است برای رعایت قوانین باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه نمی توان جزئیات دقیقتری را بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات دقیقتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پرچین از گمرک:

ترخیص انواع پرچین

ترخیص پرچین فایبر گلاس

ترخیص پرچین پلیسه ای

ترخیص پرچین گالوانیزه

ترخیص پرچین گابیون

ترخیص پرچین سقف های شیب دار

ترخیص پرچین سقف آلاچیق

ترخیص پرچین  سفالی

ترخیص پرچین پلاستیک فشرده

ترخیص پرچین سر درب

ترخیص تیزه هشتی پرچین فلزی

ترخیص زیر سازی های مناسب پرچین از جنس فلز یا  چوب

و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص پرچین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص توری و پرچین در ردیف  750810 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه مفید در امر تجارت و بازرگانی آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما می باشد. همکاران متخصص و تحصیل کرده این شرکت با سالها تجربه در خدمت شماست. از جمله خدمات این شرکت ثبت سفارش، خرید کالا، ترخیص کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهار نامه، انجام امور اعتبارات اسنادی و…… می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پرچین از گمرک می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *