ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک

ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک

ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک می باشد. گاردریل یک محدوده ایمنی در جاده ها و موانعی برای جلوگیری از سقوط و یا برای مواقع پارک خودرو استفاده می شود و خطرات آسیب های مقابل را کاهش می دهد. گاردریل ها از تیرهای فولادی گالوانیزه ساخته می شود که در طول زمان در مقابل ضربات وارده مقاومت داشته و نیازی به تعمیرات و نقاشی ندارند. البته در صورت برخورد های بزرگ و سنگین دچار تغییراتی خواهند شد. انواع موارد استفاده گاردریل ها عبارتند از: کنار جاده، محل پارک اتومبیل ها، مزارع، مناطق مسکونی، کارخانه ها و انبارها و … .

وادرات پروفیل گاردریل از گمرک

تولیدات پروفیل گاردریل در داخل کشور انجام می شود با این وجود واردت گاردریل هم انجام می شود. عمده واردات پروفیل کارد ریل از چین می باشد. برای واردات پروفیل نیاز به اخذ مجوز و نیز مشمول رعایت قوانین صادره در بخشنامه ها دارید و در صورت رعایت نکردن قوانین با مشکلاتی مواجه می شود. به دلیل تغییرات بخشنامه ها نمی توان مفاد آنها در این مقاله عنوان کرد برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان درخصوص ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک:

ترخیص انواع پروفیل گاردریل

ترخیص پروفیل گاردریل انعطاف پذیر

ترخیص پروفیل گاردریل نیمه صلب

ترخیص پروفیل گاردریل صلب

ترخیص پروفیل گاردریل بتنی

ترخیص پروفیل گاردریل سپر قوطی

ترخیص پروفیل گاردریل 2 موجی 3 موجی

و ….

تعرفه ترخیص برای پروفیل گاردریل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پروفیل در ردیف 72224000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی پروفیل از فولاد زنگ نزن ذیل ردیف 7222 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه  از ابتدای کار تجارت شما که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. کارشناسان ترخیص کار ما با نزدیک به دو دهه کسب تجربه در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص پروفیل گاردریل از گمرک شما را به درستی هدایت می کنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *