ترخیص پتانسیومتر از گمرک

ترخیص پتانسیومتر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پتانسیومتر از گمرک می باشد. پتانسیومتر مقاومتی با مجموع سه پایانه می باشد از این مقاومت برای بخشبندی ولتاژ استفاده می کنند. پتانسیومترها در دستگاه های الکتریکی صدا مورد مصرف قرار می گیرند. این دستگاه بیشتر به عنوان یک کنترل گر مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات پتانسیومتر

بیشتر واردات پتانسیومترها از کشورهای چین، کره، ژاپن و بعضا کشور های اروپایی می باشد. شما عزیزان برای واردات پتانسیومتر باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های مخصوص مراجعه نمایید. و طبق آن اصول به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلات عدیده ای برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. تجار محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پتانسیومتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پتانسیومتر از گمرک:

  • ترخیص انواع پتانسیومتر
  • ترخیص پتانسیومتر ریز
  • ترخیص پتانسیومتر کوچک
  • ترخیص پتانسیومتر ولومی
  • ترخیص پتانسیومتر دوبل
  • ترخیص پتانسیومتر دوبل
  • ترخیص پتانسیومتر های 5 پایه
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پتانسیومتر از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پتانسیومتر در ردیف 85331010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه اندوزی و سابقه مفید از ابتدای کار که ثبت سفارش کالای شماست و تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد شما را همراهی می کنند تا کالای شما با صرف کمترین هزینه و بالاترین سود ترخیص شود و تا در مقصد مورد نظر کالا را تحویل بگیرید.  شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی انجام می دهد. با توجه به تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس و متخصص ترخیص کار حرفه ای ترخیص پتانسیومتر از گمرک نیاز خواهید داشت که می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *