ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک

ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک

ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک می باشد. پتاسیم کلراید نوعی نمک است که از ترکیبات دو ماده پتاسیم و کلر به دست می آید. کلراید در زمانی تشکیل می شود که به کلر یک الکترون اضافه می شود. و با این اضافه شدن این الکترون به کلر می توان نمک هایی ساخت که در آب حالت حل شونده داشته باشند. از این محصول در کارخانه های تولید نمک و مواد غذایی و دارویی، تولید کود شیمیایی و معدنی و ….. استفاده می شود. و به عنان نوعی کارنی غذایی شناخته می شود. در ادامه این مطلب با انواع مختلف آن بیشتر آشنا می شویم با ما همراه باشید.

واردات پتاسیم کلراید

بیشتر واردات مواد اولیه این کالا از کشورهای روسیه، ازبکستان، بلاروس، چین و ….. می باشد. برای واردات این کالا به کشور باید طبق مقررات مصوب در بخشنامه ها عمل کرد و به اخذ مجوزات لازم پرداخت در غیر این صورت در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. لازم به ذکر است بخشنامه ها هر روز در حال تغییر هستند و امکان بارگذاری آنها در این مقاله از ما سلب شده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروز تر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک:

ترخیص انواع پتاسیم کلراید

ترخیص انواع پتاس

ترخیص پتاسیم کلراید مایع

ترخیص پتاسیم کلراید پودر شده

ترخیص پتاسیم کلراید جامد

ترخیص هیدرواکسید پتاسیم

ترخیص پتاس سوز آور

ترخیص کلرور پتاسیم

ترخیص سیلوبت

ترخیص پتاسیم کلراید صنعتی

ترخیص پتاسیم کلراید آزمایشگاهی

ترخیص پتاسیم کریستالی

ترخیص پتاسیم شیشه ای

ترخیص کود های شیمیایی و معدنی دارای پتاسیم

ترخیص potassium chloride

و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص پتاسیم کلراید

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پتاسیم و هیدرواکسید پتاسیم ذیل ردیف 2815 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه درخشان و تیمی مجرب در خدمت شماست. از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور، اخذ مجوزات لازم، ترانزیت و ترانشیپ کالا، تنظیم اظهارنامه، خرید کالا، ثبت سفارش کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات و ترخیص پتاسیم کلراید از گمرک  و سایر محصولات تولیدی با این ماده می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *