ترخیص وینیل استات از گمرک

ترخیص وینیل استات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص وینیل استات از گمرک می باشد. وینیل استات از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع مبل سازی می باشد این ترکیب مایعی بدون رنگ است. که از آن می توان در صنایعی همچون تولید چسب های مذاب و پلیمر سازی استفاده کرد. در این مقاله شما با چکونگی واردات این کالا به کشور آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

واردات وینیل استات

اکثر واردات وینیل استات از کشور های آمریکایی و چین می باشد. به طور کلی چین بازر این ماده را در دست گرفته و از آنجا به سایر نقاط دنیا ارسال می کند. برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید و طبق اصول  مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره امکان بارگذاری آنها را در این مقاله نداریم. شما تجار محترم در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص وینیل استات از گمرک:

  • ترخیص انواع وینیل استات
  • ترخیص حلال وینیل استات
  • ترخیص استات وینیل
  • ترخیص استات اتیل
  • ترخیص استات بوتیل نرمال
  • ترخیص استات ایزوبوتیل
  • ترخیص استات سدیم دارویی
  • و ….

تعرفه گمرکی ترخیص وینیل استات

کد تعرفه گمرکی ترخیص وینیل استات در ردیف 29153200 می باشد.

کد تعرفه گمرکی ترخیص استات اتیل در ردیف 29153100 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص استات ایزوبوتیل در ردیف 29153400 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارشناسان و مشاوران در زمینه ترخیص انواع کالاها از گمرکات مختلف، آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما تجار محترم می باشد. از خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی می توان به مشاوره بازرگانی، انجام تشریفات گمرکی، ترخیص کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل، ثبت سفارش، خرید  کالا و ….. اشاره کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص وینیل استات از گمرک  می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *