ترخیص ورق سیمانی از گمرک

ترخیص ورق سیمانی از گمرک

ترخیص ورق سیمانی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ورق سیمانی از گمرک می باشد. نام دیگر ورق های سیمانی پنکوسیم می باشد. ورقهای سیمانی نوعی صفحه موجدار و یا صافی می باشد که برای پوشاندن و یا پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. ورق های سیمانی از سیمان و پنبه کوهی با مخلوط کرده می باشد. در ادامه این مطلب با نحوه و چگونگی وادات ورق های سیمانی آشنا می شویم . با ما همراه باشید.

واردات ورق سیمانی

بیشتر واردات ورق سیمانی از کشورهای آلمان ، چین و …. می باشد. برای واردات ورق های سیمانی باید طبق بخشنامه های صادر شده در این بخش عمل کرد. و به اخذ مجوزات لازم پرداخت. لازم است بدانید در صورت عدم اخذ مجوزات و رعایت قوانین در خصوص واردات این کالا ها با مشکلاتی مواجه می شوید. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این خصوص عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروز در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ورق سیمانی از گمرک:

  • ترخیص انواع ورق سیمانی
  • ترخیص ورق ایرانیت سیمانی
  • ترخیص ورق فایبر گلاس
  • ترخیص ورق ایرانیت
  • ترخیص ورق سیمانی آردواز
  • ترخیص ورق سیمانی موج دار
  • ترخیص ورق گالوانیزه
  • و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ورق سیمانی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص صفحه های فشرده شده با سیمان در ردیف 68080000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال سابقه درخشان و بهره مندی از همکاران و ترخیص کاران زبده می تواند عهده دار مسئولیت ترخیص کالاهای شما از کلیه گمرکات باشد. از جمله خدمات این شرکت تجاری: ثبت سفارش و خرید کالا، مشاوره بازرگانی، انجام کلیه حواله های بانکی، حمل و نقل کالا و نیز دریافت کلیه مجوزات لازم ، ثبت اظهار نامه گمرکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و …. می باشد. ترخیص کاران این شرکت از ابتدا تا انتهای امور تجاری شما را به عهده گرفته و به بهترن نحوه ممکن انجام خواهد داد. شما عزیزان برای هرگونه سوالات و مشاوره بازرگانی در خصوص ترخیص ورق سیمانی از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *