ترخیص هیدروکربورها از گمرک

ترخیص هیدروکربورها از گمرک

ترخیص هیدروکربورها از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هیدروکربورها از گمرک می باشد. هیدروکربورها مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان ها و حیوانات می باشند. این مواد در بدن به عنوان ذخیره کننده انرژی عمل می کنند. هیدروکربورها دارای انواع مختلفی هستند ما در این مقاله قصد داریم به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا بپردازیم با ما همراه باشید.

واردات هیدروکربورها

بیشتر واردات هیدروکربورها از کشور های چین، هند، بعضا کشور های اروپایی و ….. می باشد. برای واردات هیدروکربورها باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کرد. و طبق اصول به اخذ مجوزات لازم پرداخت. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در خصوص بخشنامه های صادر شده در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر و دقیقتر در خصوص اصول و قوانین بخشنامه ها می توانید در زمان اقدام به تجارت و بازرگانی هیدروکربورها با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در صورت عدم رعایت قواعد مصوب بخشنامه ها در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد می کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص هیدروکربورها از گمرک:

  • ترخیص انواع هیدروکربورها
  • ترخیص مونوساکاریدها
  • ترخیص الیگوساکاریدها
  • ترخیص پلی‌ساکاریدها
  • ترخیص آمیلوز
  • ترخیص گلیکوژن
  • ترخیص سلولز
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص هیدروکربورهای از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص هیدروکربورها ذیل ردیف 2901 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دودهه تجربه و تخصص در امر صادرات و واردات در خدمت شماست. متخصصان این شرکت با تجربه سالیان طولانی خود در این امر آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان خواهند بود. با سپردن امور تجاری و بازرگانی خود به ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان آسوده خواهید بود که کالای شما در اسر ع وقت و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهد شد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا و ترخیص هیدروکربورها از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *