ترخیص هود آشپزخانه از گمرک

ترخیص هود آشپزخانه از گمرک

ترخیص هود آشپزخانه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هود آشپزخانه از گمرک می باشد. از هودها معمولا برای تهویه هوای آشپزخانه و از این بردن بوی پخت و پز استفاده می شود. هودهای موجود در بازار دو نوع است. یکی هودهای تصفیه کننده هوا هستند که گرد و غبار و بو را به داخل می کشند و ذارت معلق هوا را می زدایند و دوباره هوای تصویه شده را پس می دهند. و دیگری هودهای دارای خروجی هوا، هودهایی هستند که به یک کانال متصل شده‌اند که گرد و غبار، چربی و بوهای نامطبوع از طریق آن به بیرون فرستاده می‌شود.

واردات هود آشپزخانه

لازم به ذکر است که هودهای آشپزخانه وارداتی از کشورهای آلمان، امارت متحده عربی، ایتالیا، اسپانیا، رومانی، ترکیه، بلغارستان، چین، لهستان و عمان می باشد. واردات هودهای آشپزخانه برابر با ضوابط صادره در بخشنامه ها انجام می شود. با توجه به تغییرات بخشنامه ها در هر دوره برای دریافت اطلاعات با کارشناس ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص هود آشپزخانه از گمرک:

ترخیص انواع هودهای آشپزخانه

ترخیص هود های تصفیه کننده هوا

ترخیص هود های خروجی هوا

ترخیص هود کن

ترخیص هود بیمکث

ترخیص هود معلق

ترخیص هود شومینه ای

ترخیص هود کلیدی ساده

ترخیص هود فرانس

ترخیص هود

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و بهره مندی از کارشناسان زبده در زمینه ترخیص کالا از گمرک آماده همکاری با شما عزیزان است. تا شما تجار گرامی در روند تجارت خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید. کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان با تحصیل و کسب تجربه در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت ، ترانشیپ و ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار می گردند. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و ترخیص کالاهای خود به فردی زبده و مجرب نیاز دارید، که کارشناسان و ترخیص کاران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص هود آشپزخانه از گمرک یارای شما باشند.

برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *