ترخیص نوشیدنی از گمرک

ترخیص نوشیدنی از گمرک

ترخیص نوشیدنی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نوشیدنی از گمرک می باشد. نوشیدنی یکی از کالاهای مهم در فرهنگ انسانی است. نوشیدنی ها انواع مختلفی دارد. از انواع مختلف آن می توان به  آب، شیر، نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های انرژی زا، نوشیدنی های طبیعی، دوغ، شربت و …. اشاره کرد.

واردات نوشیدنی

عمده واردات نوشیدنی از کشورهای ترکیه، آلمان ،امارات متحده عربی، ژاپن، تایلند،‌ سنگاپور، ترکیه، هند، کره شمالی و … می باشد. واردات نوشیدنی همچون دیگر کالاهای وارداتی مشمول رعایت قوانین و مقررات و اخذ مجوز هایی می باشد. این قوانین و مقررات از طریق بخشنامه هایی که از طریق سازمان ها و ارگان ها صادر می شوند قابل بررسی هستند. به دلیل تغییرات روزانه این بخشنامه ها نمی توان بندهای آن را در این مقاله بیان کرد. برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نوشیدنی از گمرک:

ترخیص انواع نوشیدنی

ترخیص آب

ترخیص انواع شیر

ترخیص آب گاز دار

ترخیص انواع نوشیدنی های گاز دار

ترخیص ماء الشعیر

ترخیص دوغ

ترخیص انواع نوشیدنی های انرژی زا

ترخیص انواع شربت ها

ترخیص انواع آبمیوه ها

و ….

تعرفه ترخیص برای نوشیدنی

کد تعرفه گمرکی برای انواع نوشیدنی های غیر الکی ذیل ردیف 2201 – 2202 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای انواع آب میوه ذیل ردیف 2209 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای نوشدنی های انرژی زا در ردیف 22029090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه  و سابقه درخشان و بهره گیری از کارشناسان مجرب و تحصیل کرده در امر ترخیص کالا از ابتدای کار که ثبت سفارش کالای شماست تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد همراه شماست. تا کالای شما با کمترین هزینه و بالاترین سود ترخیص شود و در مقصد مورد نظر شما تحویل داده شود.  شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی و با استفاده از ترخیص کار ماهر انجام می دهد. با توجه به تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس و متخصص ترخیص کار، ترخیص نوشیدنی از گمرک نیاز خواهید داشت. شما می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *