ترخیص نفتا از گمرک

ترخیص نفتا از گمرک

ترخیص نفتا از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نفتا از گمرک می باشد. نفتا یکی از مواد سوختی و شیمیایی است که از قطران ذغال سنگ و یا میعانات گازی بدست می آید. این ماده شیمیای دارای کاربردهای فراوانی به خصوص در صنایع شیمیایی  و پتروشیمی می باشد. از دیگر موراد کاربرد نفتا می توان در صنایع رنگرزی، تینرها، الیاف مصنوعی، پلاستیک ها و …. اشاره کرد. در این مقاله به توضیحات کلی در خصوص نحوه واردات و صادرات این ماده شیمیایی اشاره می کنیم با ما همراه باشید.

واردات و صادرات نفتا

اکثر واردات نفتا از کشورهای روسیه، اتحادیه اروپا، اتحادیه کشورهای عربی و …. می باشد. و بیشتر صادارت نفتا به کشور های آمریکا، ژاپن، چین، آلمان و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این ماده شیمیای باید بر طبق اصول و مقررات عمل نمایید تا در گمرک برای ترخیص کالا دچار مشکل نشوید برای این منظور می توانید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه کرده و بر طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. تغییرات مداوم بخشنامه ها به دلایل سیاسی و اقتصادی امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما عزیزان می توانید در زمان اقدام به تجارت این گونه مواد برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نفتا از گمرک:

  • ترخیص انواع نفتا
  • ترخیص نفتا ذغال سنگ
  • ترخیص نفتا میعانات گازی
  • ترخیص نفتالین
  • ترخیص نفتا مورد استفاده در انواع سوخت
  • ترخیص نفتا مورد استفاده در رنگ رزی
  • ترخیص پنتان پلاس
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص نفتا

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نفتالین در ردیف 27074000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود 18 سال تجربه و بهره گیری از کارمندان تحصیل کرده امر تجارت و بازرگانی آماده هرگونه عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. از جمله خدمات این شرکت می توان به: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالا، تنظیم اظهار نامه، حمل و نقل کالا ها و ….. اشاره کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص نفتا از گمرک می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران زبده شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *