ترخیص میعانات گازی از گمرک

ترخیص میعانات گازی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه بازرگانی، ترخیص میعانات گازی از گمرک است. میعانات گازی شامل ترکیبات سنگین تر از بوتان است که در شرایط عادی دارای حالت مایع می باشد. این کالا پس از تثبیت فشار بخار و تنظیم نقطه شبنم به مخازن انتقال یافته و پس از ذخیره سازی جهت انتقال به کشور های دیگر آماده می شود. میعانات گازی در رتبه اول صادرات کشور ما است و هرساله تجار ایرانی با صادرات این کالا به کشورهای مختلف جهان سود بسیار زیادی را کسب می کنند.

قوانین یا مجوزات مورد نیاز در ترخیص میعانات گازی

تجارت بین الملل از جهت نقشی که در کشور ها ایفا می کند از اهمیت بالایی برخوردار هستند و همین امر سبب گشته است تا قوانین و مقررات گسترده ای در این زمینه وضع گردد. به عنوان مثال صادرات میعانات گازی نیازمند اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های ذی ربطه توسط مالک کالا یا نماینده قانونی وی می باشد.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص میعانات گازی از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ثبت سفارش بازرگانی برای انواع میعانات گازی
  • تنظیم اظهارنامه برای میعانات گازی
  • اخذ مجوزات قانونی برای تجارت میعانات گازی
  • حمل و نقل میعانات گازی به بهترین روش
  • ترانزیت و ترانشیپ در حمل و نقل میعانات گازی
  • ترخیص میعانات گازی از گمرک
  • و …

تعرفه گمرکی در ترخیص میعانات گازی

تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای کالا در زمان ترخیص کالا است. میزان تعرفه گمرکی هرساله متغیر می باشد در نتیجه کسب اطلاع از آخرین بروز رسانی تعرفه ها برای هر تاجری ضروری است تا در زمان ترخیص کالا با مشکل مواجه نشوند به عنوان مثال کد تعرفه گمرکی برای ترخیص میعانات گازی در ردیف 27090010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای متخصص و مدیریتی کارآمد سال هاست که در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا فعالیت می نماید و توانسته است اعتماد و رضایت تاجران زیادی را به خود جلب نماید و به عنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این عرصه بدرخشد. این شرکت در صدد است تا با ارائه خدمات مفید خود و یاری رساندن در امر سخت تجارت، از بروز مشکل برای شما واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز جلوگیری نماید. درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص میعانات گازی از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *