ترخیص ملامین از گمرک

ترخیص ملامین از گمرک

ترخیص ملامین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ملامین از گمرک می باشد. ملامین ماده ای است که از ترکیب دی سیان دی آمید و یا ترکیب با آمونیاک و سایر بازها ساخته می شود. ملامین یکی از ماده های مهم در صنعت ساخت و ساز پلاستیک می باشد. همچنین این نکته حائر اهمیت است که ملامین نقطه ی ذوب بالایی دارد. در ادامه این مقاله در خصوص چگونگی واردات و صادرات این ماده به کشور آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

واردات و صادرات ملامین

بیشتر واردات ملامین از کشورهای ایتالیا، ترکیه، کشورهای امارات متحده عربی، چین و …. می باشد. اما بیشتر صادرات ملامین از ایران به کشورهای افغانستان، عراق، استرالیا، پاکستان، هلند و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید طبق اصول و مصوبات صادر شده در بخشنامه ها پیش رفت برای این منظور نیاز به مطالعه بخشنامه ها می باشد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک برای ترخیص کالاها به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ملامین از گمرک:

  • ترخیص انواع ملامین
  • ترخیص کریستال ملامین
  • ترخیص رزین های ملامین
  • ترخیص ظروف ملامین
  • ترخیص نوار لبه ملامین
  • ترخیص روکش ملامین
  • ترخیص اوراق فشرده چوبی آغشته به ملامین
  • و …..

تعرفه گمرکی ترخیص ملامین

کد تعرفه گمرکی ترخیص کریستال ملامین در ردیف  29336100 می باشد.

کد تعرفه گمرکی رزین های ملامین در ردیف 390920 می باشد.

کد تعرفه گمرکی ظروف ملامین در ردیف 39241010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه بازرگانی و در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص ملامین یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات این شرکت پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران متخصص ما در بنادر و گمرکات، مراحل ترخیص کالای شما را انجام داده و فرایند حمل و نقل( ترانزیت و ترانشیپ) را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند در زمینه ترخیص ملامین و رزین های ملامین امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز و گرامی باشد.  برای هر گونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص ملامین از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *