ترخیص مدادرنگی از گمرک

ترخیص مدادرنگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص مدادرنگی از گمرک می باشد. مداد رنگی یکی از لوازم التحریری است که کاربرد بسیاری دارد و بیشتر کودکان و بچه های دبستانی از آن استفاده می کنند. مداد رنگی ها دارای انواع مختلف و سایزهای متفاوت می باشند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی مدادرنگی

بیشتر مدادرنگی های وارداتی از کشور های چین، ترکیه، اروپا و ….. می باشد. برای واردات مدادرنگی باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید. با توجه به بخشنامه ها باید به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دیگری در این خصوص بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص مدادرنگی می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص مدادرنگی از گمرک 2

ترخیص مدادرنگی از گمرک

 

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مدادرنگی از گمرک:

ترخیص انواع مداد رنگی

ترخیص مداد رنگی 6 تایی

ترخیص مداد رنگی 12 تایی

ترخیص مداد رنگی 36 تایی

ترخیص مداد رنگی 42 تایی

ترخیص مداد رنگی 72 تایی

ترخیص مداد رنگی با جعبه فلزی

ترخیص مدادرنگی با جعبه کارتنی

ترخیص مداد رنگی با جامدادی

ترخیص مداد رنگی مقوایی

ترخیص مدادرنگی سایز کوچیک

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص مدادرنگی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص مداد رنگی در ردیف 96091000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

 شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی با همراهی کارمندان زبده در خدمت شماست. از خدمات این شرکت تجاری می توان به انجام تشریفات گمرکی، تراتزیت و ترانشیپ کالا، مشاوره بازرگانی، اخذ مجوزات لازم، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و تنطیم اظهار نامه و …… اشاره کرد.  شما عزیزان می توانید  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص مدادرنگی از گمرک  با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.