ترخیص ماشین آلات یخ سازی

ترخیص ماشین آلات یخ سازی از گمرک

ترخیص ماشین آلات یخ سازی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ماشین آلات یخ سازی از گمرک می باشد. ماشین آلات یخسازی انواه مختلف دارند و برای مصارف مختلف استفاده می شوند از جمله موارد استفاده از ماشین های یخ سازی در صنعت بستنی سازی و یخ در بهشت سازی می باشد. از ماشین های مختلف یخ ساز در یخچال ها، کافه و رستوران ها، هواپیما، قطار ها مورد استفاده می باشد.

واردات ماشین آلات یخ سازی

اکثر واردات ماشین آلات یخ سازی از کشور های اروپایی، آلمان، ایتالیا، فرانسه، روسیه، ترکیه، چین و ….. می باشد. برای واردات این کالا نیز باید طبق قوانین و مقررات عمل کرده  و مجوزات لازم را اخذ کنید. تا در ترخیص کالا با مشکل رو به رو نشوید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ماشین آلات یخ سازی از گمرک:

ترخیص انواع ماشین آلات یخ سازی

ترخیص ماشین یخ ساز ژله ای

ترخیص ماشین یخ ساز حبه ای

ترخیص ماشین یخ ساز پولکی

ترخیص ماشین یخ ساز قالبی

ترخیص ماشین یخ ساز لوله ای

ترخیص کانتینر های یخ ساز

ترخیص ماشین یخ ساز استوانه ای

ترخیص ماشین یخ خرد کن

ترخیص انواع سرد خانه ها

ترخیص ماشین آلات یخ در بهشت سازی

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال سابقه درخشان و بهره مندی از همکاران و ترخیص کاران زبده می تواند عهده دار مسئولیت ترخیص کالاهای شما از کلیه گمرکات باشد. از جمله خدمات این شرکت تجاری: ثبت سفارش وخرید کالا، مشاوره بازرگانی، انجام کلیه حواله های بانکی، حمل و نقل کالا و نیز دریافت کلیه مجوزات لازم ، ثبت اظهار نامه گمرکی و …. می باشد. ترخیص کاران این شرکت از ابتدا تا انتهای امور تجاری شما را ب عهده گرفته و به بهترن نحوه ممکن انجام خواهد داد. سابقه ما در ترخیص کالا افتخار ماست. شما عزیزان برای هرگونه سوالات و مشاوره بازرگانی در خصوص ترخیص ماشین آلات یخ سازی از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس  09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *