ترخیص لباس جراحی از گمرک

ترخیص لباس جراحی از گمرک

ترخیص لباس جراحی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص لباس جراحی از گمرک می باشد. لباس جراحی یا گان دارای چند نوع است و به طور کلی به دو قسمت، یکبار مصرف و چند بار مصرف تقسیم می شوند. یکبار مصرف ها که بافت خاصی ندارد و اصولا از جنس های نایلونی و بدون بافت خاصی می باشد. اما چند بار مصرف ها از جنس ویسکوز، پنبه، پلی استر و ….. می باشد که قابلیت شستشو و استفاده دوباره را دارند. همچنین گان های جراحی فقط در سه رنگ خاکستری، آبی آسمانی و سبز هستند زیرا این رنگ ها چشم را خسته نمی کند.

واردات لباس جراحی

بیشتر واردات لباس های جراحی از کشور چین و بعضا اروپا می باشد. برای واردات این کالا باید حتما به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان ها و مراکز ذی ربط مراجعه کنید و طبق آن به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلات عدیده ای بر خورد خواهید کرد. همچنین به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در خصوص بخشنامه های صادر شده این بخش را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید و در جریان ریز مقررات و مجوزات احتمالی برای واردات این کالا قرار بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص لباس جراحی از گمرک:

ترخیص انواع لباس جراحی

ترخیص لباس جراحی یکبار مصرف

ترخیص لباس جراحی چند بار مصرف

ترخیص لباس جراحی در رنگ های مختلف

ترخیص گان جراحی

ترخیص لباس های بیمارستانی

ترخیص لباس بیمار

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر صادرات و واردت و همچنین ترخیص کالا از گمرکات مختلف آماده خدمات رسانی به شما تجار عزیز می باشد.  کارمندان تحصیل کرده و زبده امر تجارت و بازرگانی شرکت ما آماده عهده گیری تمامی امور ترخیص کالای و بازرگانی شما عزیزان می باشد. با سپردن امور تجاری خود به همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان آسوده خواهید بود که تمامی امور جاری شما با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام خواهد شد. از جمله خدمات این شرکت بازرگانی: خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص لباس جراحی از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *