ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک

ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک

ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک می باشد. فرآورده های ضد انفجار به مجموعه وسایلی گفته می شود که از انفجار و سوختن حاصل از حریق و آتش سوزی جلوگیری می کند و یا در زمان آتش سوزی سعی بر بهتر شدن اوضاع آن محل حادثه دیده دارد. در ادامه این مقاله شما عزیزان با انواع این فرآورده های ضد انفجار و نحوه تجارت و بازرگانی آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

واردات فرآورده های ضد انفجار

بیشتر فرآورده های ضد انفجار از کشور های آلمان، فنلاند، چین، کره، ژاپن و ….. وارد می شود. برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک:

  • ترخیص انواع فرآورده های ضد انفجار
  • ترخیص هواکش های ضد انفجار
  • ترخیص دمنده های ضد انفجار
  • ترخیص چراغ قوه های ضد انفجار
  • ترخیص لباس های مقاوم
  • ترخیص لباس عایق بخار آب
  • و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فرآورده های ضد انفجار ذیل ردیف 3811 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه درخشان در امور تجاری و بازرگانی در خدمت شما عزیزان می باشد. پرسنل اداری این شرکت با تجربه سالیان طولانی در خدمت شماست. با واگذاری امور تجاری خود به ترخیص کاران این شرکت از نظر زمان ترخیص کالا و هزینه های احتمالی آسوده خواهید بود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص فرآورده های ضد انفجار از گمرک می توانید با متخصصان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *