ترخیص صادرات میوه از گمرک

ترخیص صادرات میوه از گمرک

ترخیص صادرات میوه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص صادرات میوه از گمرک می باشد. ایران به دلیل تنوع آب و هوایی و اقلیمی و توپوگرافیک مکان مناسبی برای تولید انواع میوه ها می باشد و به همین دلیل ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان میوه در خاورمیانه است. عمده میوه های تولیدی ایران شامل: انواع مرکبات، نارنگی، گردو، طالبی، هندوانه، گیلاس، انگور، سیب، کیوی، پرتقال، انار، خربزه و … می باشد. که به کشورهای اروپایی و کشور های حاشیه خلیج فارس  و …. ارسال می شود.

صادرات میوه

صادرات میوه از ایران به کشورهای زیادی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس، امارات، دبی، روسیه، دبی، گرجستان، قطر و ….. می باشد. صادرات میوه طبق بخشنامه های مشمول رعایت قوانین و اخذ مجوزاتی است. با توجه به تغییرات بخشنامه ها در هر دوره و لزوم سرعت و دقت در ترخیص میوه به دلیل امکان خراب شدن و ضرر و زیان یکی از مهمترین مواردی است که باید مد نظر تجار باشد. شما تجار گرامی برای دریافت اخرین اطلاعات از بخشنامه های ارسالی در خصوص صادرات میوه با کارشناس ترخیص کار میوه شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص صادرات میوه از گمرک:

ترخیص انواع میوه

ترخیص انواع مرکبات

ترخیص گردو تر

ترخیص گیلاس

ترخیص سیب

ترخیص پرتقال

ترخیص کیوی

ترخیص هندوانه

ترخیص طالبی

ترخیص انواع انگور

ترخیص آلبالو

ترخیص آلو

ترخیص انواع هلو

ترخیص گوجه سبز

ترخیص انواع لیمو

ترخیص نارنگی

ترخیص گلابی

ترخیص انار

ترخیص انبه

ترخیص انجیر

ترخیص انواع توت

ترخیص پسته تر

ترخیص تمر هندی

ترخیص خرمالو

ترخیص زرشک

ترخیص زیتون

ترخیص شلیل

ترخیص فندوق تر

ترخیص نارنج

و ….

تعرفه ترخیص برای صادرات میوه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آناناس در ردیف 08043000 می باشد.

تعرفه گمرکی برای ترخیص انبه در ردیف 08045000 می باشد.

تعرفه گمرکی برای ترخیص موز در ردیف 08031000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و بهره مندی از ترخیص کاران زبده، از ابتدای کار که ثبت سفارش و خرید کالا تا /انتها که ترخیص کالا می باشد در کنار شماست. تنها کافی است پروفرما کالای خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان مجرب و تحصیل کرده شرکت سلطان تجارت بازرگان کلیه امور را بدست بگیرند از آنجایی که میوه جز کالاهای فاسد شدنی است زمان یکی از مهمترین فاکتور در ترخیص این کالا می باشد. شما با استفاده از ترخیص کاران زبده در این امر می توانید با صرف کمترین زمان و هزینه ترخیص میوه از گمرک را انجام دهید تا متحمل ضرور زیان نشوید.

برای هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان در خصوص ترخیص صادرات میوه از گمرک می توانید با متخصصین ما مشورت نمایید. تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *