ترخیص سود پرک از گمرک

ترخیص سود پرک از گمرک

ترخیص سود پرک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سود پرک از گمرک می باشد. سود پرک یا همان سود سوز آور یک ماده شیمیایی جامد می باشد که رطوبت هوا را به آسانی جذب خودش می کند و همچنین در تماس با پوست دارای خاصیت خورندگی و یا سوزش می باشد به همین دلیل برای حمل و نقل آن باید بسته بندی مناسبی صورت گیرد. از موارد استفاده سود پرک می توان گفت که در تولید محصولات مختلفی از جمله کاغذ و خمیر کاغذ، تولید مواد شیمیایی، تولید ابریشم مصنوعی، تولید رنگ، تولید آلومینیوم، تولید صابون و مواد بهداشتی و شوینده ، تولید پارچه و ….. کاربرد دارد. لازم به ذکر است این ماده دارای موارد استفاده مختلفی در صنایع دیگر می باشد که توضیح بیشتر در حوصله این مقاله نمی گنجد. در ادامه با نحوه واردات سود پرک آشنا خواهیم شد.

واردات سود پرک

بیشتر واردات سود پرک از کشور های چین، هند، روسیه و …. می باشد. برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین  به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سود پرک از گمرک:

ترخیص انواع سود پرک

ترخیص سود سوز آور

ترخیص سدیم هیدروکسید

ترخیص کاستیک سودا

ترخیص سود پرک مایع

ترخیص سود پرک پودری

ترخیص کاستیک سودا از نوع گرانول

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دودهه سابقه درخشان در امور تجاری و بازگانی در خدمت شما عزیزان می باشد. پرسنل اداری این شرکت با تجربه سالیان طولانی در خدمت شماست. با واگذاری امور تجاری خود به ترخیص کاران این شرکت از نظر زمان ترخیص کالا و هزینه های احتمالی آسوده خواهید بود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سود پرک از گمرک می توانید با متخصصان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *