ترخیص سنتور از گمرک

ترخیص سنتور از گمرک

ترخیص سنتور از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص سنتور از گمرک می باشد. همانطور که می دایند موسیقی تاثیر به سزایی بر شادی و سلامت روح دارد امروزه لوازم مختلفی برای نواختن موسیقی استفاده می شوند که سنتور یکی از آن ها می باشد . ما قصد داریم در ادامه این مقاله توصیحاتی در زمینه تجارت سنتور ارائه دهیمف در صورت تمایل مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات سنتور

طیف کالاهایی که از طریق تجارت بین الملل جابجا می شوند بسیار گسترده است و تنها منحصر به برخی کالاهای نا موجود داخلی نمی باشد. به عنوان مثال یکی از این کالا ها سنتور است. سنتور یکی از آلات نواختن موسیقی می باشد که طرفداران زیادی در کشور ما دارد. این کالا منحصرا از یک کشور وارد نمی گردد و انواع مختلف آن را از کشور های مختلف وارد می کنند. و تاجرانی که قصد کسب سود و درآمد را دارند می توانند با رعایت قوانین و مقررات اقدام ب تجارت این کالا نمایند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید و از میزان تعرفه های این کالا و میزان حقوق ورودی آن اطلاع کسب نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سنتور از گمرک با شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع سنتور
  • ترخیص سنتور سل کوک
  • ترخیص سنتور لاکوک
  • ترخیص سنتور کروماتیک
  • ترخیص سنتور میانوتور
  • ترخیص سنتور ساده
  • ترخیص سنتور چهار خط
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص سنتور

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سایر آلات موسیقی زهی ذیل ردیف 9202 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و… برخی از خدماتی است که شرکت سلطان تجارت بازرگان به واردکنندگان و صادرکنندگان کشورمان ارائه می دهد. این شرکت با بهرمندی از نیروهایی متخصص و تکیه بر تجربه ای که طی دودهه فعالیت در این زمینه به دست آورده است می تواند کلیه امور بازرگانی شما عزیزان را در حداقل زمان و بهترین نحو به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سنتور از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *