ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک

ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک

ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک می باشد. رب گوجه فرنگی یکی از چاشنی ها و طعم دهنده های قوی در آشپزی و ترکیب سس ها و همچنین استفاده به صورت خام می باشد. چون این میوه هسته ندارد در علم باغبانی جزء سبزیجات به حساب می آید. ایران یکی از تولید کننده ها و پرورش دهنده های بزرگ در زمینه سبزیجات بخصوص گوجه فرنگی و صنعت رب سازی می باشد. و در سالهای اخیر پرورش گوجه فرنگی و صادرات رب گوجه فرنگی یکی از موارد مهم اقتصادی ایران بوده است.

صادرات رب گوجه فرنگی

عمده صادرات رب گوجه فرنگی به کشورهای اروپایی، آمریکایی، روسیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه، آلمان، هنگ کنگ، کشورهای حاشیه خلیج فارس، جمهوری آذربایجان و …. می باشد. کالاهای صادراتی همچون کالاهای وارداتی مشمول رعایت قوانین و مجوزات طبق بخشنامه های صادره از سازمان ها و ارگان های مختص آن کالا می باشد. به عنوان مثال برای صادرات رب گوجه فرنگی نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت دارید و مواردی از این دست که حتما باید در پروسه تجارت رعایت شود. به دلیل تغییرات روز به روز بخشنامه ها قادر به اعلام قوانین در این مقاله نمی باشیم. شما تجار و صادر کننده گرامی برای دریافت اطلاعات بروز و دقیق در زمان تجارت با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از گوجه فرنگی در مدل های مختلف صورت می گیرد. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترخیص انواع رب گوجه فرنگی

ترخیص پوره گوجه فرنگی

ترخیص گوجه فرنگی به صورت خشک شده

ترخیص گوجه فرنگی پوست کنده

ترخیص گوجه فرنگی پودری

ترخیص سس گوجه فرنگی

ترخیص آب گوجه فرنگی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص رب گوجه فرنگی

تعرفه گمرکی برای رب گوجه فرنگی 20029010 میباشد و برحسب کیلوگرم محاسبه می شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و همکاری با کارشناسان متخصص و کاردان از ابتدا تا انتهای کار که ثبت سفارش و خرید، انجام حواله جات بانکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا و اخذ کلیه مجوزات لازم است در کنار شما تجار گرامی میباشد. ترخیص کاران زبده ما کالای شما را با صرف کمترین زمان و هزینه در نزدیکترین گمرک در کشور مبدا ترخیص می کنند.  شما می توانید با مشورت متخصصین ما در حوزه ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک تجارتی آسوده و بدون دردسر داشته باشید. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص رب گوجه فرنگی از گمرک می توانید با متخصصین ما مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *