ترخیص ذرت شیرین از گمرک

ترخیص ذرت شیرین از گمرک

ترخیص ذرت شیرین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ذرت شیرین از گمرک می باشد. ذرت شیرین نوعی بلال با دانه های شیرین می باشد. که معمولا به صورت نارس چیده می شود و به صورت یک نوع از سبزیجات مورد استفاده است. ذرت شیرین همان بلال می باشد. که باید قبل از نشاسته دار شدن دانه های آن مصرف و یا کنسرو، منجمد شوند. به دلیل خاصیت فراوانیکه دارد بعد از برنج به عنوان یکی از مهم ترین ماده های غذایی شناخته شده است. این گیاه بیشتر در کشورهای گرمسیر رشد می کند.

واردات ذرت شیرین

همانطور که در پارگراف بالا اشاره شده ذرت در کشور های گرمسیری رشد می کند بر همین اساس بیشتر واردات آن از کشور های آمریکایی و آفریقایی مانند: مکزیک، برزیل و …. از آنجایی که چین یکی از کشور هایی می باشد که در تولید هر کالایی دست دارد چین را نیز می توان یکی از کشور های تولید و صادر کننده ذرت شیرین نیز نامید. برای اطلاع از مقررات واردات ذرت شیرین باید به بخشنامه های مصوب در این بخش مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ذرت شیرین از گمرک:

ترخیص انواع ذرت شیرین

ترخیص ذرت دندان اسبی

ترخیص ذرت بلوری

ترخیص ذرت کهربایی

ترخیص ذرت آردی

ترخیص ذرت قندی

ترخیص ذرت بو دادنی

ترخیص ذرت غلاف دار

ترخیص ذرت پاپ کورن

ترخیص ذرت مومی

ترخیص ذرت اپک – 2

ترخیص بذر ذرت شیرین

ترخیص نشاسته ذرت

ترخیص روغن ذرت

ترخیص ذرت خوشه ای

ترخیص ذرت دامی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ذرت شیرین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ذرت ذیل ردیف 1005 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ذرت شیرین در ردیف 071040 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت سلطان بازرگان با سالها تجربه در امور بازرگانی در تجاری و همچنین بهره مندی از کارشناسان با تجربه در خدمت شماست. شما با سپردن امور تجاری و ترخیص کالای خود با کارشناسان این شرکت آسوده خاطر خواهید بود که مشکلی در روند ترخیص و حمل و نقل کالای شما پیش نخواهد آمد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص ذرت شیرین از گمرک و همچنین انواع ذرت می توانید با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *