ترخیص دفاتر ثبت از گمرک

ترخیص دفاتر ثبت از گمرک

ترخیص دفاتر ثبت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دفاتر ثبت از گمرک می باشد. دفاتر ثبت از جمله دفاتری هستند که دارای ستون بندی و سطر بندی می باشند. از این دفتر ها در موقعیت های مختلف از جمله حسابداری، تحویلداری، انبارداری، حضور و غیاب، روزنامه، کپیه و ……. استفاده می شود. ما در این مقاله سعی داریم به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی ترخیص این کالا از گمرک می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات و صادارت دفاتر ثبت

اکثر واردات دفتاتر ثبت از کشور های چین، هند و … می باشد. و بیشتر صادرات دفاتر ثبت به کشور های افغانستان، پاکستان، عراق و ….. می باشد. برای واردات دفاتر ثبت نیاز به اخذ مجوز و نیز مشمول رعایت قوانین صادره در بخشنامه ها دارید و در صورت رعایت نکردن قوانین با مشکلاتی مواجه می شود. به دلیل تغییرات بخشنامه ها نمی توان مفاد آنها در این مقاله عنوان کرد برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دفاتر ثبت از گمرک:

  • ترخیص انواع فاتر ثبت
  • ترخیص دفتر روزنامه
  • ترخیص دفتر کل
  • ترخیص دفتر دارایی
  • ترخیص دفتر کپیه
  • ترخیص دفتر اندیکاتور
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دفاتر ثبت از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دفاتر ثبت ذیل ردیف 4820 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه  از ابتدای کار تجارت شما که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. کارشناسان ترخیص کار ما با نزدیک به دو دهه کسب تجربه در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص دفاتر ثبت از گمرک شما را به درستی هدایت می کنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *