ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک

ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک

ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک می باشد. دستگاه لیبل زن یا همان دستگاه قیمت زن از سری دستگاه هایی برای تولید و بسته بندی و اتیکت زنی روی اجناس می باشد. موارد استفاده این دستگاه های قیمت زن عبارت است از: برچسب زدن بر روی میوه ها، قیمت زن روی جعبه ها، بسته بندی ها و …. .

واردات دستگاه لیبل زن

اکثر واردات دستگاه های لیبل زن از کشورهای چین، ایتالیا، کره ای و ….. می باشد. برای واردات این سری از کالا ها نیاز به رعایت قوانین صادر شده در بخشنامه ها است در غیر این صورت با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقی را در این مقاله بیان کرد. برای دریافت اطلاعات بروز و دقیق با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه لیبل زن

ترخیص دستگاه قیمت زن

ترخیص دستگاه اتیکت زن

ترخیص دستگاه لیبل زن اسمارت

ترخیص دستگاه لیبل زن Blitz

ترخیص دستگاه لیبل زن چینی

ترخیص دستگاه لیبل زن موتکس

ترخیص رول دستگاه برچسب زن

ترخیص دستگاه لیبل زن دو لاین

ترخیص رول دستگاه لیبل زن دولاین

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال سابقه و بهره مندی از مشاوران کاردان و کارشناسان زبده  در زمینه بازرگانی و تجارت می تواند عهده دار مسئولیت ثبت سفارش و ترخیص کالای شما از گمرکات باشد. از خدمات این شرکت تجاری: مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حواله جات بانکی، همچنین ترخیص کالا از کلیه گمرک ها، حمل و نقل کالا به طور کلی ترانزیت و ترانشیپ کالا، دریافت کلیه مجوزات لازم برای واردات کالای مورد نظر، ثبت اظهار نامه گمرکی و …. می باشد. کارشناسان این شرکت از ابتدا تا انتهای امور تجارت و بازرگانی شما همواره با شما خواهند بود. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص دستگاه لیبل زن از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *