ترخیص دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک

ترخیص دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک می باشد. دستگاه های غبار گیر از جمله دستگاه های جمع آوری ذرات ریز و غبار حاصل از محصولات تولید شده در محیط کارخانه ها یا تولیدی ها یا کارگاه ها می باشد. دلیل استفاده از این دستگاه در کارخانه ها و کارگاه ها جلوگیری از اختلال عملکرد بهینه دستگاه ها و تجهیزات و همچنین جلوگیری از بیماری های تنفسی و برای کارگران و افراد حاضر در آن کارگاه ها باشد.

واردات دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک

عمده واردات دستگاه های غبار گیر صنعتی از کشورهای چین، ژاپن، آلمان و …. می باشد. برای واردات این دستگاه ها باید  به بخشنام ههای صادر شده در این خصوص مراجعه کرد و مطابق با قوانین به اخذ مجوزات لازم پرداخت . در صورت عدم رعایت قوانین ومقررات برای ترخیص کالا از گمرک با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

لازم به ذکر است تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آن را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر در خصوص واردات دستگاه غبار گیری صنعتی می توانید  با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه غبارگیر صنعتی

ترخیص دستگاه فیلتر اسکرابر

ترخیص دستگاه بگ هاوس

ترخیص دستگاه فیلتر خشک

ترخیص دستگاه فیلترهای استریپ

ترخیص دستگاه مکنده

ترخیص دستگاه دمنده

ترخیص دستگاه های فیلتر هیربدی

ترخیص دستگاه برج جذب کلر

ترخیص فن خای مکنده

ترخیص دستگاه هایی با محفظه ته نشینی

ترخیص دستگاه های جدا کننده ثقلی

ترخیص دستگاه های مرطوب

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تاستفاده از کارشناسان با توانایی بالا و متخصص در امر تجرات و بازرگانی در خدمت شماست. تا در تمامی مراحل صادرات و واردات و ترخیص کالا، حمل و نقل، اخذ مجوزات لازم و ….. با مشکلی برخورد نکرده و تجارتی امن و قانونی را پست سر بگذارید.

همانطور که می دانید عوامل زیادی همچون تغییر بخشنامه ها و تحریم ها امر تجارت را سخت کرده و شما برای قدم گذاشتن در این راه نیاز به مشاوره و همراهی متخصصانی زبده خواهید داشت. تجارمحترم برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص دستگاه غبارگیر صنعتی از گمرک  می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *