ترخیص دستگاه تصفیه گاز از گمرک

ترخیص دستگاه تصفیه گاز از گمرک

ترخیص دستگاه تصفیه گاز از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه تصفیه گاز از گمرک می باشد. جدا سازی و تصفیه گاز یکی از بخش های مهم در پالایشگاه های فرآوری گاز می باشد. در فرآیند تصفیه گاز عموما دی اکسید کربن، گوگرد را جدا می کنند.

گاز های حاصل از منبع های نفتی دارای مقادیر زیادی از دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن و گوگرد می باشند. که می تواند برای تنفس بسیار خطر ناک باشد. همچنین می توان از مواد تصفیه شده گازها محصولات دیگری تولید کرد.

واردات دستگاه تصفیه گاز

بیشتر واردات دستگاه تصفیه گاز از کشورهای اروپایی و آمریکایی، ژاپن و …. می باشد. شما عزیزان برای ورادات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در بخش مراجعه نمایید. و به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات برای ترخیص کالا در گمرک با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان اطلاعات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه بازرگانی مفید در زمینه صادرات، واردات به طور کلی تجارت و بازرگانی و ترخیص کلیه کالاها من جمله ترخیص دستگاه تصفیه گاز از کلیه گمرکات کشور در خدمت شماست.

کارشناسان این شرکت کلیه مراحل تجارت و بازرگانی را از ابتدا که ثبت سفارش می باشد و تا انتها که ثبت اظهارنامه می باشد را برای شما تاجران عزیز انجام می دهد. فقط کافی است کلیه امور را به دست کارشناسان زبده ما بسپارید تا با حداقل هزینه و در کمترین زمان کالای شما را از گمرک ترخیص نمایند.

مشاوران ما کلیه اطلاعات لازم و همچنین برآورد هزینه ها را برای شما انجام می دهند و پس از انجام کلیه امور گمرکی و ترخیص، کالای شما را در مقصد مورد نظرتان تحویل می دهند. شما تاجران عزیز می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص دستگاه تصفیه گاز از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *