ترخیص درب قوطی از گمرک

ترخیص درب قوطی از گمرک

ترخیص درب قوطی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت ترخیص درب قوطی از گمرک می باشد. وسایل پلاستیکی و فلزی نازک به دلیل تولید آسان، صرف زمان کمتر، تولید انبوه، نیروی کار کمتر و ارزان و …. طیف وسیعی ازجهان را فراگرفته و جهانیان  به سمت استفاده از این وسایل پلاستیکی به سرعت پیش می روند.  تقریبا تمام وسایل مورد استفاده روزانه به سمت الاستیکی شدن و استفاده آسان پیش می روند از جمله موارد مورد استفاده بطری ها و قوطی ها  و درب های آنهاست. که تقریبا برای بسته بندی تمامی نوشیدنی ها و مایعات و همچنین بسته بندی مواد غذایی کاربرد دارد.

واردات درب قوطی

چین بازار جهان را بدست گرفته و تقریبا تولید تمامی وسایل همچنین تولید محصولات پلاستیکی و فلزی نازک اعم از درب های قوطی را در دست گرفته است. عمده واردات درب قوطی نیز از چین، امارات و ترکیه می باشد. برای واردات این کالا نیاز به اخذ مجوز و رعایت قوانین موجود در بخشنامه های صادره از سازمان ها و ارگان های ذی ربط دارید. از جمله این مجوزات دریافت مجوز از سازمان بهداشت می باشد. با توجه به تغییرات بخشنامه ها در هر فصل برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص درب قوطی از گمرک:

ترخیص انواع درب های قوطی

ترخیص درب های قوطی آسان بازشو

ترخیص درب تن ماهی

ترخیص در رب

ترخیص درب کمپوت

تذخیص انواع درب های قوطی

ترخیص درب های  بیضی شکل  و مستطیل شکل و دایره ای در ابعاد و اندازه های مختلف

و ….

تعرفه ترخیص  برای درب قوطی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص درب آسان بازشوی آلومینیومی در ردیف 830990200 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه و بهره مندی از کارشناسان مجرب و ترخیص کاران زبده آماده ارائه خدمات در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور می باشد. شما می توانید تمامی امور مربوط به تجارت و ترخیص درب قوطی از گمرک را از ابتدا که ثبت سفارش، اخذ مجوزات، حمل و نقل و …. می باشد را به ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان بسپارید. همچینین می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *