ترخیص درب ضد سرقت از گمرک

ترخیص درب ضد سرقت از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص درب ضد سرقت از گمرک میباشد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و کسب مهارت جهت انجام کلیه امور مربوط به صادرات، واردات و ترخیص کالا از جمله ترخیص درب ضد سرقت از گمرک در خدمت شماست.

واردات درب های ضد سرقت اغلب از کشورهایی مثل چین، ترکیه و…. صورت میگیرد. بیشترین درب های ضد سرقت که در ایران هستند از کشور ترکیه وارد میشوند. چراکه کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که بیشترین صادرات رویه های درب ضد سرقت را دارد. شرکت سلطان تجارت بازرگان انواع کالا ها و درب های ضد سرقت را در کلیه گمرکات کشور مثل گمرک بندرعباس، گمرک بازرگان، گمرک فرودگاه امام، گمرک شهریار تهران، گمرک بوشهر، گمرک بندر انزلی، گمرک سهلان و….. ترخیص می نماید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان:

ترخیص انواع درب ضد سرقت استیل با روکش های چوبی، MDF ، PVC ، و… در ضخامت های متفاوت

ترخیص انواع درب شیشه ای معمولی و ضد گلوله

ترخیص انواع درب ضد سرقت فولادی با انواع روکش های چوبی و ضخامت های متفاوت

ترخیص درب ضد سرقت

ترخیص درب های ایمن

ترخیص درب های اتوماتیک

ترخیص انواع درب ساختمان با روکش های مختلف و ضخامت های متفاوت

واردات انواع تجهیزات درب های اتوماتیک و ضد سرقت

و….

تعرفه گمرکی جهت ترخیص درب ضد سرقت

تعرفه گمرکی درب ضد سرقت ذیل ردیف ۷۳۰۸ قرار میگیرد. شما عزیزان برای اطلاع از حقوق ورودی و سایر اطلاعات در خصوص واردات انواع درب میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان از ابتدای کار که ثبت سفارش و خرید کالا میباشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهیتان میکند. کارشناسان ما با نزدیک به دو دهه کسب تخصص در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا شما را به درستی هدایت میکنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان میتوانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *