ترخیص دام زنده از گمرک

ترخیص دام زنده از گمرک

ترخیص دام زنده از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دام زنده از گمرک می باشد. با توجه به واردات گوشت قرمز از کشورهای دیگر و استفاده از پشم و پوست دام ها در صنایع و نخ ریسی و چرم سازی و تولید کیف و کفش واردات این محصول به کشور مجاز است.

واردات دام زنده

عمده واردات دام زنده از کشورهای افغانستان، ارمنستان، قزاقستان و کشورهای اروپای غربی، نیوزلند، استرالیا، کانادا، اروگوئه، پاراگوئه می باشد. واردات دام زنده همچون واردات گوشت مشمول رعایت قوانین و اخذ مجوزاتی است برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بخشنامه ها صادره با کارشناسان ترخیص کار دام زنده شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دام زنده از گمرک:

ترخیص انواع دام زنده

ترخیص انواع گوسفند نرو ماده زنده

ترخیص انواع بز زنده

ترخیص انواع گاو نر و ماده زنده

ترخیص انواع گوساله زنده

ترخیص شتر

ترخیص انواع اسب

ترخیص انواع گاو میش

ترخیص انواع الاغ، قاطر، استر زنده

و …

تعرفه های گمرکی برای ترخیص دام زنده

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شتر در ردیف 01061300 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گوسفند در ردیف 01041000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بز در ردیف 010420 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص دام زنده یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل ترخیص کالای شما را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل( ترانزیت و ترانشیپ) را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص و مشاوران توانمند در زمینه ترخیص دام زنده از گمرک امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز و گرامی باشد. برای هر گونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران دام زنده شرکت سلطان تجارت بازرگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *