ترخیص خمیر چوب از گمرک

ترخیص خمیر چوب از گمرک

ترخیص خمیر چوب از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص خمیر چوب از گمرک می باشد. خمیر چوب نوعی از الیاف چوبی تفکیک شده است که با مواد شیمیایی ترکیب می شود. برای تهیه فرآورده های سلولزی از خمیر چوب استفاده می شود. در این مقاله سعی بر توضیح چگونگی تجارت و بازرگانی خمیر چوب داریم در ادامه با ما همراه باشید.

واردات خمیر چوب

بیشتر واردات خمیر چوب از کشور چین می باشد. برای واردات این سری از کالا ها باید طبق قوانین و مقررات صادره در بخشنامه ها عمل کرد. و طبق اصول مصوب آن به اخذ مجوزات لازم پرداخت. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تجار محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص خمیر چوب از گمرک:

  • ترخیص انواع خمیر چوب
  • ترخیص خمیر چوب سلولزی
  • ترخیص خمیر چوب مکانیکی
  • ترخیص خمیر چوب شیمیایی
  • ترخیص خمیر چوب طبیعی
  • و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص خمیر چوب

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خمیر چوب در ردیف 47010000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب  شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما تجار عزیز انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص در امر ترخیص خمیر چوب از گمرک و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار باشد.

تلفن های تماس: 02122855902 – 02128111034 – 09121995406

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *