ترخیص حمام شیشه ای از گمرک

ترخیص حمام شیشه ای از گمرک

ترخیص حمام شیشه ای از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص حمام شیشه ای از گمرک می باشد. حمام های شیشه ای یکی از ابزار مدرنیته کردن در خانه های امروزی می باشد. که دارای ویژگی های فراوانی می باشد. کارکرد این حمام ها مثل دیوار است اما با این تفاوت که نور و هوا را از خود به خوبی عبور می دهد و جلوگیری از ورود رطوبت و باکتری به سایر نقاط در خانه می باشند و با نگه داشتن گرما در خود جلوگیری از هدر رفت انرژی می کنند. به طور کلی با استفاده از حمام شیشه ای در خانه خود می توان حس تازگی و زیبایی و مدرنیته به خانه خود ببخشید.

واردات حمام شیشه ای

اکثر واردات حمام شیشه ای از کشورهای اروپایی، آمریکایی مانند فرانسه، انگلیس، ژاپن، چین و …. می باشد. برای اطلاع از قوانین و مقررات  واردات این کالا  باید به بخشنامه ها و موراد مصوب شده آنها مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها از بارگذاری آنها در این مقاله معذوریم. شما عزیزان برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص ترخیص بخشنامه ها می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص حمام شیشه ای از گمرک:

ترخیص انواع حمام شیشه ای

ترخیص حمام شیشه ای نیم دایره

ترخیص حمام شیشه ای مستطیلی

ترخیص حمام شیشه ای مربعی

ترخیص شیشه سکوریت برای حمام شیشه ای

ترخیص کابین های شتشوی شیشه ای

ترخیص سونا و جکوزی شیشه ای

ترخیص پارتیشن شیشه ای حمام

ترخیص درب ریلی شیشه ای حمام

ترخیص حمام شیشه ای با شیشه های مشجر

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص و تجربه در خدمت شماست. مشاوران و ترخیص کاران زبده این شرکت با مهارتی که دارند کالای شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه در عین امنیت کامل  حمل  و ترخیص می کنند. از جمله خدمات این شرکت مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهار نامه، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص حمام شیشه ای از گمرک و شیشه سکوریت حمام، سونا و جکوزی شیشه ای می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *