ترخیص جو از گمرک

ترخیص جو از گمرک

ترخیص جو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص جو از گمرک می باشد. جو یکی از گیاهان قدیمی است و حتی سابقه کشت آن بیش از برنج می باشد. این گیاه بومی آسیا و آفریقا و مدیرانه می باشد. پروسه به عمل آوری جو حدود یکسال است. جو یکی از کالاهای اساسی است که برای واردات آن در غیر از فصل برداشت جو می توانید از ارز دولتی 4200 تومانی استفاده کنید.

واردات جو

عمده واردات جو از کشورهای اروپایی از جمله: آلمان، فرانسه، اوکراین، ترکیه و چین می باشد. واردات جو مانند دیگر کالا های وارداتی منوط به دریافت مجوز و رعایت قوانین بخشنامه های صادره از ارگان های مربوط می باشد. برخی از مجوز های مورد نیاز برای واردات این محصول عبارتند از: اخذ گواهی بهداشت نباتی از وزارت کشاورزی و دریافت مجوز قرنطینه، همچنین محصول جو وارداتی باید عاری از هرگونه خاک و بقایای گیاهی باشد. شما تجار گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص جو از گمرک

ترخیص انواع جو

ترخیص جو پرک

ترخیص جو دوسر

ترخیص جو بهاره

ترخیص جو پاییزه

ترخیص جو حد واسط

و….

تعرفه ترخیص واردات جو

تعرفه ترخیص برای واردات جو بسته به فصل وارد کردن آن فرق می کند همچنین در فصل برداشت جو واردات انجام نمی شود یا اگر هم انجام شود تعرفه وارداتی آن زیاد است. تعرفه واردات جو از چهار تا ده درصد متفاوت است.

تعرفه ترخیص برای جو در ردیف  10039000 قرار دارد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در زمینه ترخیص کالاها از گمرک و بهره مندی از ترخیص کاران ماهر آماده همکاری با شما تجار و وارد کنندگان گرامی است تا در روند تجارت خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید.

کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت و ترانشیپ کالا، ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار می گردند. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی زبده و مجرب و کاردان نیاز دارید، که کارشناسان و ترخیص کاران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص جو از گمرک  یارای شما باشند.

برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲- ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *