ترخیص تورب از گمرک

ترخیص تورب از گمرک

ترخیص تورب از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تورب از گمرک می باشد. تورب ها توده هایی به رنگ های تیره مثل قهوه ای یا سیاه هستند که از آنها به عنوان سوخت استفاده می شود. تورب  که به نام پوده نیز شناخته می شود بقایای گیاهان و خزه های هستند که به طور ناقص تجزیه شدند. تورب ها دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این خصوص چگونگی واردات و صادرات این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات تورب

بیشتر واردات تورب از کشور های چین، ایتالیا، هند و ….. صورت می گیرد. برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل کرد و مجوزات لازم را اخذ کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد می کنیم. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشترو بروزتر در این زمینه و می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تورب از گمرک:

  • ترخیص انواع تورب
  • ترخیص خزه تورب
  • ترخیص پیت ماس
  • ترخیص کوکو پیت
  • ترخیص پرلیت
  • ترخیص پوکه صنعتی
  • و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص تورب

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تورب ذیل ردیف 270300 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص در امر ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی در خدمت شماست. کارشناسان این شرکت با تجربه و تخصصی که در امر صادرات و واردات و تجارت و بازرگانی دارند آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشند. از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالاها، ترانشیپ کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص تورب از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *