ترخیص تنباکو از گمرک

ترخیص تنباکو از گمرک

ترخیص تنباکو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تنباکو از گمرک می باشد. تنباکو گیاهی است که در آمریکای شمالی می  روید و از زمان قاجار وارد ایران شده است. لازم به ذکر است که تنباکو ایران نیز صادر می شود. در این مقاله شما با انواع تنباکو و موارد مصرف آن آشنا می شوید.

صادرات و واردات تنباکو

واردات تنباکو از کشورهای آمریکایی و آفریقایی، هند، چین و …. می باشد. و صادرات آن نیز به کشورهای روسیه، افغانستان، عراق، ترکیه و …. می باشد. برای صادرات و یا واردات تنباکو باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین و مقررات به اخذ مجوزهای لازم برای تجارت و بازرگانی این کالا بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی تون جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تنباکو از گمرک:

ترخیص انواع تنباکو

ترخیص تنباکو میوه ای

ترخیص تنباکو خانسار

ترخیص تنباکو مخصوص پیپ

ترخیص تنباکو مخصوص سیگار

ترخیص تنباکو کاشان

ترخیص تنباکو اصفهان

ترخیص تنباکو برازجان

ترخیص تنباکو خام

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص تنباکو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تنباکو ذیل ردیف 2401 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجارعزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه دارید. کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا  ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر است در خدمت شما می باشد. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص تنباکو از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجرات بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *