ترخیص تری اتانول آمین از گمرک

ترخیص تری اتانول آمین از گمرک

ترخیص تری اتانول آمین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تری اتانول آمین از گمرک می باشد. تری اتانول آمین که با نام اختصاری MEA و یا ETA  شناخته می شود که بدون رنگ بوده و بویی شبیه بو آمونیاک دارد. از این ماده شیمیای در ساخت واکس ها، مواد ضد خوردگی، شوینده ها و ….. بهره می گیرند. در ادامه این مقاله شما با چگونگی واردات این کالا آشنا خواهید شد.

واردات تری اتانول آمین

اکثر واردات تری اتانول آمین بیشتر از کشورهای اروپایی، چین، کره و …. می باشد. برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید. و طبق آنها به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این خصوص بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تری اتانول آمین از گمرک:

  • ترخیص انواع تری اتانول آمین
  • ترخیص دی اتانول آمین
  • ترخیص EMA
  • ترخیص ETA
  • ترخیص تری اتانول آمین فسفات استر
  • ترخیص مونو اتانول آمین
  • و ….

تعرفه گمرکی ترخیص تری اتانول آمین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تری اتانول آمین در ردیف 20221500 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص مواد شیمیایی یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل ترخیص کالای شما را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل( ترانزیت و ترانشیپ) را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند در زمینه ترخیص تری اتانول آمین از گمرک امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز و گرامی باشد. برای هر گونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران تری اتانول آمین شرکت سلطان تجارت بازرگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *