ترخیص ترکیبات آلی از گمرک

ترخیص ترکیبات آلی از گمرک

ترخیص ترکیبات آلی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ترکیبات آلی از گمرک می باشد. ترکیبات آلی یک گونه از ماده ها هستند که به صورت جامد و مایع و گاز در دسترس می باشند. در مولوکول های ترکیبات آلی کربن وجود دارد. درگذشته هر ترکیبی که در آن یک موجود زنده وجود داشت را ترکیب آلی می نامند. اما امروزه عناصر کربن و هیدروژن تشکیل دهنده ترکیبات آلی هستند. از ترکیبات آلی برای تولید انرژی در کالاهای نیمه رسانا مانند دیود های نوری و سلول های خورشیدی استفاده می شود. در ادامه این مقاله به نخوه واردات ترکیبات آلی می پردازیم.

واردات ترکیبات آلی

بیشترین واردات ترکیبات آلی از کشور های چین، روسیه، فرانسه و …. می باشد. برای واردات ترکیبات آلی باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کرد. و طبق اصول به اخذ مجوزات لازم پرداخت. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در خصوص بخشنامه های صادر شده در این بخش عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر و دقیقتر در خصوص اصول و قوانین بخشنامه ها می توانید در زمان اقدام به تجارت و بازرگانی ترکیبات آلی با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در صورت عدم رعایت قواعد مصوب در بخشنامه ها در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد می کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترکیبات آلی از گمرک:

ترخیص انواع ترکیبات آلی

ترخیص ترکیبات آدهید

ترخیص ترکیبات آلی فلزی

ترخیص ترکیبات آلی فرار

ترخیص ترکیبات آلی جیوه

ترخیص ترکیبات آلی گوگردی

ترخیص ترکیبات آلی شیمیایی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ترکیبات آلی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترکیبات آلی و غیر آلی جیوه ای ذیل ردیف 2852 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص  سایر ترکیبات آلی و غیر آلی ذیل ردیف 2931 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه فعالیت در امور صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات در خدمت شماست. ترخیص کاران زبده این شرکت با سالها تجربه آماده عهده گیری تمامی امور بازرگانی و تجاری شما عزیزان می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه صاردات و واردات و ترخیص ترکیبات آلی از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *