ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک

ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک

ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک می باشد. تجهیزات غواصی به مجموعه ای از وسایلی می گویند که از طریق آن می تواند در زیر آب شنا کرد و به تحقیق و تفحص، گردش و آموزش پرداخت. تجهیزات غواصی دارای انواع مختلفی از جمله: ماسک، تانک هوا، اسنورکلر، فین ها و ….. که در ادامه این مطلب به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید.

واردات تجهیزات غواصی

واردات تجهیزات غواصی بیشتر از کشورهای اروپایی نظیر روسیه، ترکیه، چین و …. می باشد. برای تولید این کالاها باید دقت کافی باشد زیرا به طور مستقیم افراد از آنها استفاده کرده و با جان آنها ارتباط دارد. به همین منظور برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل کرد و مجوزات لازم را اخذ کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد می کنیم. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشترو بروزتر در این زمینه و می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک:

ترخیص انواع تجهیزات غواصی

ترخیص لباس غواصی

ترخیص ماسک

ترخیص اسنورکلر

ترخیص فین ها

ترخیص وت سوت

ترخیص درای سوت لباس غواصی

ترخیص تانک هوا

ترخیص رگلاتور غواصی

ترخیص تنظیم کننده  دستگاه فشار هوای تنفسی

ترخیص گژ فشار سنج هوا

ترخیص گژ عمق سنج

ترخیص وسیله کنترل شناوری

ترخیص BCD

ترخیص کمربند وزنه

ترخیص ساعت

ترخیص چاقو

ترخیص راهنمای شناور نشانه دار

ترخیص چراغ قوه غواصی

ترخیص قطب نما

ترخیص وسیله پیوند به بیرون

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجرا تبازرگان با سالها تخصص در امر ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی در خدمت شماست. کارشناسان این شرکت با تجربه و تخصصی که در امر صادرات و واردات و تجارت و بازرگانی دارند آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشند. از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالاها، ترانشیپ کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتردر خصوص ترخیص تجهیزات غواصی از گمرک می توانید  با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *