ترخیص تابلو های رانندگی از گمرک

ترخیص تابلوهای رانندگی از گمرک

ترخیص تابلوهای رانندگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تابلوهای رانندگی از گمرک می باشد. تابلو های رانندگی در ایران 3 نوع هستند: 1) نشان های بازدارنده مانند: توقف ممنوع و بوق زدن ممنوع، به این نوع تابلو ها تابلو های انتظامی می گویند مانند تابلو ایست 8 ضلعی که برای رانندگان دارای اهمیت زیادی است 2) نشان های هشدار دهنده یا اخطاری مانند: گارگران مشغول کارند، جاده باریک می شود، این نوع تابلوها بیشتر به شکل مثلث هستند با نوار  قرمز 3) نشان های آگاهی دهنده: محدوده پایان سرعت، محدوده بیمارستان و ….

واردات تابلوهای رانندگی

بیشتر کشورهای تولید کننده و صادر کننده تابلوهای رانندگی کشور های اروپایی بخصوص سوئد و همچنین چین می باشد. واردات این کالا همچون دیگر کالاها باید بر اساس قوانین و مقررات صادره در بخشنامه ها صورت گیرد. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزییات دقیقی از بند های آن را در این مقاله بیان کرد برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تابلوهای رانندگی از گمرک:

ترخیص انواع تابلوهای رانندگی

ترخیص تابلوهای بازدارنده

ترخیص تابلوهای اخطار دهنده

ترخیص تابلوهای آگاهی دهنده

ترخیص تعیین مسیر

ترخیص روکش های جاده ای

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص و بهره مندی از کارشناسان و ترخیص کار زبده در امر تابلوهای رانندگی از ابتدا تا انتهای کار که ثبت سفارش و خرید، انجام حواله جات بانکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا و اخذ کلیه مجوزات لازم می باشد، در کنار شماست.  تنها کافی است پروفرما کالای خود را برای ما ارسال کنید تا ترخیص کار مجرب تابلوهای رانندگی شرکت سلطان تجارت بازرگان کلیه امور را بدست بگیرند و ترخیص کالای شما را با صرف کمترین زمان و هزینه در نزدیکترین گمرک از کشور مبدا ترخیص نمایند. شما می توانید با مشورت با متخصصین ما در حوزه ترخیص تابلو های رانندگی تجارتی آسوده و بدون دردسر داشته باشید. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص تابلوهای رانندگی از گمرک می توانید با متخصصین ما مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *