ترخیص بذر چمن از گمرک

ترخیص بذر چمن از گمرک

ترخیص بذر چمن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بذر چمن از گمرک می باشد. از تخم یا بذر چمن برای رشد چمن در زمین های ورزشی، استادیوم های ورزشی، پارک ها و زمین های بازی کودکان و …. استفاده می شود. با استفاده از بذر چمن چمنهایی با کیفیت و پاخوری خوب و مقاوم در برابر آفتاب خواهید داشت. که حتی در فصول سرد سال هم مشکلی برای چمن ها بوجود نیاید. در ادامه با انواع مختلف بذ رچمن ها آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

واردات بذر چمن

واردات بذر چمن از کشورهای اروپایی و آفریقایی، استرالیا، همچنین کشور چین و ….. می باشد. برای واردات کالاهایی نظیر بذر چمن باید به بخشنامه ها صادر شده در این بخش مراجعه نمایید و بر اساس بخشنامه ها به اخذ مجوزات لازم پرداخت. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل بر خواهید خورد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتر را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بذر چمن از گمرک:

ترخیص انواع بذر چمن

ترخیص بذر چمن 5 تخم

ترخیص بذر چمن فلورتیس

ترخیص بذر چمن دایکوندرا فلورتیس

ترخیص بذر چمن شبدر مینیاتوری

ترخیص بذر چمن تزئینی

ترخیص بذر چمن تریفولیوم نانو

ترخیص بذر چمن DLF

ترخیص بذر چمن برمودا گراس

ترخیص بذر چمن واترسیور بارنبروگ

ترخیص بذر چمن لیلیوم

ترخیص بذر چمن آبی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص بذر چمن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بذر چمن در ردیف  12092910 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بذر چمن آبی در ردیف 12092400 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در خدمت شماست. ترخیص کاران و کارشناسان این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره بازرگانی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، تنظیم اظهار نامه، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات لازم و …… می باشد. با سپردن امور صادرات و واردات کالای خود به ترخیص کاران زبده این شرکت آسوده خواهید بود که کالای شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص ترخیص بذر چمن از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *