ترخیص ایزوتوپ از گمرک

ترخیص ایزوتوپ از گمرک

ترخیص ایزوتوپ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ایزوتوپ از گمرک می باشد. ایزوتوپ اتم های یک نوع عنصر هستند. اختلاف ایزوتوپ ها از میزان اختلاف نوترون ها مشخص می شود. در این مقاله ما سعی بر توضیح چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا و همچنین توضیح نحوه ترخیص آن از گمرک را داریم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

واردات ایزوتوپ

بیشتر واردات ایزوتوپ از کشور های چین و بعضا کشور های اروپایی و …… می باشد. برای واردات کالاهایی نظیر ایزوتوپ باید به بخشنامه ها صادر شده در این بخش مراجعه نمایید و بر اساس بخشنامه ها به اخذ مجوزات لازم پرداخت. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتر را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ایزوتوپ از گمرک:

  • ترخیص انواع ایزوتوپ
  • ترخیص ایزوتوپ پایدار
  • ترخیص نوکلید دیرینه
  • ترخیص ایزوتوپ پرتوزا
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص ایزوتوپ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ایزوتوپ در ردیف 28444000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تیمی کارآزموده و زبده  طی حدودا بیست سال فعالیت مفید آماده هرگونه خدمت رسانی به تاجران محترم می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به هرگونه امور تجاری و بازرگانی و خرید و سفارش هر کالایی با یک ترخیص کار مجرب مشورت کنید. از آنجایی که مقررات صادرات و واردات و امور بازرگانی کشور همواره در حال تغییر هست، شما عزیزان می توانید قبل از اقدام، با متخصصین شرکت سلطان تجارت بازرگان مشورت کنید. شرکت ما درتمامی مراحل از ابتدا ثبت سفارش و خرید کالا تا انتها که حمل و نقل آن به مقصد مورد نظر شماست و ترخیص کالا از گمرک می باشد، همراه شما تاجران محترم می باشد. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص ایزوتوپ از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *