ترخیص استون از گمرک

ترخیص استون از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص استون از گمرک می باشد. استون یک مایع حلال، بی رنگ و قابل اشتعال است که از آن به عنوان پاک کننده موادی نظیر لاک ها استفاده می شود. ما قصد داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در زمینه تجارت استون ارائه دهیم در صورت تمایل مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات استون

واردات و صادرات کالا سبب شده است که تکنولوژی و دستگاه و لوازم نو ظهور با سرعت بیشتری به نقاط مختلف جهان و در دسترس مردم برسد. از جمله این کالاها استون می باشد که از کشور مختلفی به ایران وارد یا از آن صادر می گردد. البته تاجرانی که قصد واردات و صادرات این کالا را دارند لازم است پیش از شروع تجارت به کسب اطلاعات در زمینه حقوق ورودی و محاسبه بهای تمام شده کالای خود بپردازند، تا دچار مشکل و زیان نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص استون از گمرک 2
ترخیص استون از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص استون از گمرک با شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع استون
  • ترخیص لاک پاک کن حاوی استون
  • ترخیص استون خالص
  • ترخیص پد لاک پاک کن حاوی استون
  • ترخیص استون صنعتی
  • ترخیص لاک پاک کن معطر استون
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص استون

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص استیل استون پرکساید در ردیف 29096045 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دی استون الکل پراکسید در ردیف 29096070 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از شرکت های کارگزار بازرگانی توانسته است طی سال ها خدمت به تاجران و بازرگانان کشور تجربیات بالایی در این زمینه کسب کند و از آن در مسیر ارائه بهتر خدمات خود استفاده نماید. این شرکت خدماتی نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا، حواله ارز، مشاوره و … را توسط نیروهایی حرفه ای و مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن و کیفیت بالا به واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز ارائه می دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص استون از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.