ترخیص آمونیاک از گمرک

ترخیص آمونیاک از گمرک

ترخیص آمونیاک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آمونیاک از گمرک می باشد. آمونیاک یک ماده شیمیایی می باشد. که در طبیعت هم از تجزیه اوره ادرار بدست می آید. از آمونیاک در صنایعی همچون یخ سازی، ترکیبات مواد منفجره، ترکیبات کود شیمیایی و بعضا برای نگهداری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مقاله شما با شیوه ترخیص و واردات این ماده شیمیایی آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

واردات آمونیاک

اکثر واردات آمونیاک از کشورهای اروپایی مانند: روسیه، آلمان و بعضا چین و ….. می باشد. جهت واردات آمونیاک باید طبق اصول و مقررات صادر شده در بخشنامه ها عمل کرد. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها جزئییات دقیقتری در این مقاله نمی توان بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این خصوص می توانید در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه می شوید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آمونیاک از گمرک:

ترخیص انواع آمونیاک

ترخیص گاز آمونیاک

ترخیص پودر آمونیاک

ترخیص آمونیاک محلول در آب

و ….

تعرفه گمرکی ترخیص آمونیاک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آمونیاک ذیل ردیف 2814 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آمونیاک بدون آب در ردیف 28141000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آمونیاک محلول در آب در ردیف 28142000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادر زبده و کارشناسان مجرب که نزدیک به دو دهه فعالیت دارند، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهند بود. خدمات ما از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، حمل ونقل کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و به طور کلی ترانزیت و ترانشیب کالا و … می باشد. پیشنهاد ما این است که امور خود را به متخصصین آگاه و ترخیص کار در زمینه ترخیص آمونیاک بسپارید، زیرا قوانین و بخشنامه های صادرات، واردات و ترخیص کالا در حال تغییر هستند. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص آمونیاک از گمرک با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *