ترخیص آسفالت از گمرک

ترخیص آسفالت از گمرک

ترخیص آسفالت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص آسفالت از گمرک می باشد . آسفالت ماده ی ترکیبی است که از شن، ماسه و قیر ساخته می شود و در ساخت جاده ها، باند فرودگاه ها، سقف ساختمان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مقاله درباره ی نحوه تجارت آن بیشتر توضیح خوهیم داد.

صادرات آسفالت

آسفالت جزء اقلام صادراتی ایران است که به کشورهای آسیایی نظیرعربستان صادرمی کند. آسفالت در صدر کالاهای صادراتی به عربستان می باشد و تاجرانی که قصد صادرات آن را دارند باید برای کسب مجوز های مربوط به این کالا از طریق سازمان ها و ارگان های مربوطه اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا از گمرگ دچار مشکل نشوند. همچنین یکی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان کسب مجوز های مربوطه می باشد و در صورت تمایل، شما می توانید با مشاوران ترخیص کار ما جهت  ثبت سفارش و انجام اموربازرگانی خود تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آسفالت از گمرک به شرح زیر می باشد :

ترخیص انواع آسفالت

ترخیص آسفالت گرم

ترخیص آسفالت توپکا

ترخیص آسفالت بیندر

ترخیص ماسه آسفالت

ترخیص اساس قیری

ترخیص آسفالت متخلخل

ترخیص آسفالت محافظتی

ترخیص آسفالت چیپ سیلینگ

ترخیص سیلیکوت ها

ترخیص مخلوط های آسفالتی

ترخیص غبارنشانی

ترخیص آسفالت سرد

ترخیص آسفالت سرد کارخانه ای

ترخیص آسفالت سرد مخلوط در محل

و…

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان، با دو دهه تجربه و تخصص در امور بازرگانی و ترخیص کالا در خدمت شماست . تاجران عزیزی که  قصد تجارت آسفالت را دارند می توانند از خدمات این شرکت نظیر ثبت سفارش، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از گمرک، خرید کالا، تنظیم اضهارنامه ، کسب مجوز های قانونی  و… استفاده کنند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای با تجربه و متخصص خود اموربازرگانی سخت و زمانبر شما را در حداقل زمان و کمترین هزینه به انجام میرساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آسفالت از گمرک می توانید با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *