انوانتر در ترخیص کالا

انوانتر در ترخیص کالا

انوانتر در ترخیص کالا

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، انوانتر در ترخیص کالا می باشد. انوانتر عملی است که طی آن مالک کالا یا نماینده قانونی وی قبل از تسليم اظهارنامه، طبق تقاضاي كتبي و ارائه اسناد مالكيت با موافقت گمرك می خواهد كالاي خود را رويت و به توزيع بسته‌ها يا باز كردن و ديدن محتويات آنها جهت به دست آوردن مشخصات مذكور و نمونه برداري و همچنين به خشك كردن كالا و تعويض لفاف آن اقدام نمايد انوانتر به بازرگانان کمک می کند که در پروسه ترخیص کالا از گمرک نسبت به کالای وارداتی اقدام و در صورت لزوم نسبت به تعیین تعرفه های دقیقتر اقدام نمایند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی و ارائه توضیحاتی در این زمینه بپردازیم در صورت تمایل مطالعه فرمائید.

شرایط انوانتر در ترخیص کالا

  • این اقدام باید با نظارت مستمر ماموران گمرکی انجام بگیرد و مامور مذکور باید مراقبت نماید که غیر از آنچه صاحب کالا درخواست نموده و گمرک با آن موافقت کرده است عمل دیگری انجام نگیرد.
  • در صورتی که در زمان انوانتر کالا خسارتی به محتویات بار وارد گردد، گمرک هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • پس از باز كردن بسته‌ها بايد پر و يا خالي بودن، وزن خالص، نوع، جنس، مقدار، تعداد و ساير مشخصات كامل كالاي محتوي تمام بسته‌ يا بسته‌هائي را كه مورد درخواست صاحب كالا بوده صورت جلسه نمايد و در هر حال يك نسخه از صورت جلسه بايد به انبار تسليم شود.
  • لازم به ذکر است در صورتی که صاحب کالا بخواهد محتویات کالا را بررسی یا بسته بندی آن را عوض کند باید تمام جزئیات کار خود را به طور کامل بنویسد.

 

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان، یکی از خوشنام ترین شرکت ها در زمینه بازرگانی و ترخیص کار می باشد که با بهرمندی از نیروهایی متخصص و با تجربه سعی در جلب رضایت و موفقیت تاجران کشور عزیزمان دارد. نیروهای این شرکت آماده ارائه خدماتی از قبیل ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، حواله ارز، ترخیص کالا، گروپاژ در ترخیص کالا، انوانتر در ترخیص کالا و …  در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن می باشد. شما تجار عزیز می توانید در صورت تمایل با تلفن های زیر تماس گرفته تا از خدمات و مشاوره ترخیص کاران مجرب شرکت سلطان تجارت بازرگان بهرمند شوید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *