اخذ مجوز الکترونیکی

اخذ مجوز الکترونیکی

اخذ مجوز الکترونیکی

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان اخذ مجوز الکترونیکی می باشد. برای دریافت مجوز الکترونیکی واردات مواد غذایی می توانید از طریق سامانه و به دور از اعمال نظر شخصی کارشناس و تنها بر اساس قوانین و مقررات اقدام نمایید.

نحوه دریافت مجوز الکترونیکی

با راه اندازی پرتال غذا و دارو اخذ مجوز الکترونیکی تنها در نیم ساعت و با توجه به قوانین و مقررات براساس اظهار نامه تنظیم شده از طرف شما صادر می شود. نحوه کار سامانه بدین صورت است که بعد از ثبت اظهار نامه مواد غذایی در پرتال سازمان غذا و دارو و بررسی اظهار نامه با نظرات کارشناسی تعریف شده در سیستم بعد از نیم ساعت سیستم جواب بله یا خیر به وارد کننده می دهد. و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این سازمان نمی باشد.

اخذ مجوز تولید

برای اخذ مجوز تولید مواد غذایی و صاردات آن، مسئول فنی کارخانه تولیدی به دانشگاه علوم پزشکی و یا سازمان غذا و دارو مراجعه و نسبت به دریافت مجوز اقدام نماید. در آینده نزدیک این روند الکنرونیکی شده و فقط در چند دقیقه مدارک بررسی و مجوز صادر می شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در زمینه صادرات و واردات و ترخیص کالا از گمرک شما عزیزان را هدایت می کند. مشاوران و متخصصین شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در سالهای متمادی در زمینه صادرات، واردات و حمل و ترخیص و اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظر با صرف کمترین وقت و هزینه بر عهده می گیرند. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات، اخذ مجوز و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی با تجربه، زبده و ماهر نیاز خواهید داشت، که کارشناسان متخصص ما می توانند در این امر یارای در امور تجاری باشند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص اخذ مجوز الکترونیکی می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *