اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت

اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت

اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. وزارت صنعت، معدن و تجارت که نام اختصاری آن صمت می باشد در تیر ماه سال 90 با ادغام دو وزارت خانه صنعت، معدن و وزارت خانه بازرگانی تشکیل شد.  که در ادامه وظایف هر کدام از وزارت خانه ها به تفکیک بیان می شود.

وزارت بازرگانی

وزارت بازرگانی جز آن دسته از وزارت خانه های کشور که مسئول توسعه و بهتر کردن امکانات بازرگانی و تجارت با تصویب قوانین و سیاست های کشور بود.

وزارت صنایع و معادن

وزارت صنایع و معادن مسئولیت به هدف رساندن برنامه ریزی های دولت در بخش های صنعتی و معدنی کشور بود. وزرات صنایع و معادن خود از بهم پیوستن دو وزارت خانه دیگر به نام های وزارت معادن و فلزات، وزارت صنایع  در 18 سال پیش بوجود آمد.

برخی از کالاهایی که برای ترخیص آنها از گمرک نیاز به اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد:

ترخیص سگ و گربه برای تحقیقات پزشکی

ترخیص دستگاه های رادار

ترخیص دستگاه موقعیت یاب جهانی

ترخیص دستگاه کنترل از راه دور رادیویی

ترخیص انژکتور مخصوص استفاده در پیست و انواع کارتینگ

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی دو دهه سابقه درخشان و با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری ترخیص کالا را برای شما انجام داده و فرآیند حمل و نقل را با امنیت کامل به ثمر رسانده و کالا را در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و بازرگانی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. تاجران عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار این شرکت تجاری تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *