ترخیص کربنات کلسیم از گمرک

ترخیص کربنات کلسیم از گمرک

ترخیص کربنات کلسیم از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کربنات کلسیم از گمرک می باشد. کربنات کلسیم با کلسیم کربنات یک ماده معدنی پرکاربرد می باشد که تمامی پوسته زمین را پوشانیده و در تمام دنیا وجود دارد. همچنین به صورت مصنوعی می توان به تولید آن پرداخت. کربنات کلسیم به صورت طبیعی نیز در پوست تخم مرغ و یا غشای حیواناتی مانند خرچنگ و حلزون می توان یافت. همچنین مروارید از کربانت کلسیم می باشد. از این محصول در صنایع مختلفی اعم از استخراج آهن، تولید فولاد، در کشاورزی برای تنظیم ph خاک، صنایع ساخت کاشی و سرامیک، ساخت لعاب، تولید کاغذ، پلاستیک، رنگ و همچنین مورد کاربرد در صنایع داروسازی می باشد. در ادامه این مطلب به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم.

واردات کربنات کلسیم

بیشتر واردات کربانت کلسیم از کشور چین می باشد. برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنید. و طبق قواعد و مقررات به  اخذ مجوزات لازم در این خصوص بپردازید و در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی بر خورد خواهید  کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص کربنات کلسیم می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کربنات کلسیم از گمرک:

ترخیص انواع کربنات کلسیم

ترخیص کربانت کلسیم بدست آمده از سنگ مرمر

ترخیص پودر کربنات کلسیم

ترخیص کربنات کلسیم در اسکلت آهکی جانوران دریایی

ترخیص کربنات کلسیم بدست آمده از مروارید

ترخیص کربنات کلسیم پوشش دار

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کربنات کلسیم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کربنات کلسیم در ردیف 28365000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. ترخیص کاران این شرکت با تجربه و تخصصی که در امر تجارت و بازرگانی دارند می توانند در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه کالای شما را از گمرک ترخیص نمایند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کربنات کلسیم از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034