ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک :

 

ترخیص کالا از گمرک, به کلیه مراحل  اظهار کالا به گمرک و آزادسازی آن برای وارد یا صادر کردن کالا  گفته می شود.

ترخیص کالا شامل آماده سازی و ثبت سفارش  به صورت حضوری و یا الکترونیکی و محاسبه پرداختی ها ( مالیات , تعرفه گمرکی , سود بازرگانی , حقوق و دستمزد گمرکی و وام های بیان شده به وسیله دولت به واردکنندگان و صادرکنندگان کالا ) می‌باشد.

تشخیص نام‌و‌نشان و ارائه اوراق در ترخیص کالا از گمرک :

جهت ترخیص کالا بوسیله شرکت های ترخیص کار ، ورود اطلاعات مربوط به نام‌ و‌ نشان مالک کالا و یا نماینده ی آن جهت اظهار به گمرکات و مشخص شدن بهای کالای وارد شده  الزامیست .

گمرک بعداز اخذ اوراق و مدارک ترخیص کالا ، به تشخیص   نام‌ و‌ نشان و تایید کارت بازرگانی میپردازد و سپس به بررسی  وکیل جهت ترخیص کالا , وکالت نامه ترخیص و معرفی نامه , بررسی پروانه حق العملکاری و بررسی مطالبات معوقه میپردازد .

در ترخیص کالا منظور از بها کالای وارد شده به معنای قیمت کالا در مبدا بعلاوه نرخ کرایه حمل و بیمه کالا تا ورود به گمرک میباشد . ( در صورت پرداخت شدن مخارج دیگر ، قیمت گمرکی کالا بیشتر خواهد شد )

با استناد به ماده ۳  قوانین و مقررات  واردات و صادرات کالا ، داشتن کارت بازرگانی با اعتبار برای کسانی که واردات و صادرات کالا به صورت تجاری انجام میدهند ، اجباری است.

ترخیص کار گمرک در حکم نماینده قانونی مالک کالا نزد گمرک خواهد بود.ترخیص کار گمرک علاوه بر تسلط بر آئین نامه اجرایی باید حداکثر توان خویش را برای ترخیص کالا از گمرک به بهترین شکل ممکن به کار گیرد . شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان با سابقه و پیشینه طولانی خویش ،تمام سعی و تلاش خود را جهت  اجرای درست ضوابط و آئین نامه ها و ترخیص کالا از گمرک در حداقل زمان و با کمترین هزینه، خواهد کرد. امید است همواره به شکلی روز افزون تداوم یابد .

ترخیص کالا از گمرک

       ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک در ایران چگونه انجام میشود؟

ترخیص کالا از گمرک در ایران ، با ارائه مدارک و مجوزهای رسمی و لازم جهت ترخیص کالا ( مانند مجوز استاندارد , مجوز بهداشت , مجوز اداره انرژی اتمی , مجوز وزارت ارتباطات و مخابرات , مجوز مبارزه با مواد مخدر , مجوز قرنطینه مرزی و مجوز قرنطینه نباتی و.. ) آغاز میگردد.

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان پس از سالها تجربه و فعالیت در ترخیص کالا از گمرک، این اطمینان را به صادر کنندگان و وارد کنندگان کالا میدهد که در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ،کالای آنها را از گمرک ترخیص نماید.ترخیص کالا ازگمرک بوشهر،ترخیص کالا ازگمرک خرمشهر،ترخیص کالا ازگمرک فرودگاه امام ،ترخیص کالا بندرعباس،ترخیص کالا ازگمرک پرویزخان ،ترخیص کالا ازگمرک پیرانشهر،ترخیص کالا ازترکیه به ایران،ترخیص کالا از جلفا،ترخیص کالا با ارز مبادله ای، ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی ،ترخیص کالا در بندر انزلی،ترخیص کالا در قشم،ترخیص کالا ازگمرک چابهار و ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بازارچه های مرزی تنها بخشی از خدمات شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان است.

شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی ترخیص کالا از گمرک و هر گونه خدمات بازرگانی با کارشناسان و ترخیص کاران حرفه ای شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.انجام خدمات و سفارشات شما بازرگان و تجار محترم افتخار همیشگی ما خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *