ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر: قبل از جنگ تحمیلی با عراق، ۹۰ درصد کالاهای وارد شده از گمرک بندر خرمشهر ترخیص می شدند. گمرک خرمشهر دارای تخفیفات گمرکی (حدود ۲۵ درصد تخفیف دستمزد گمرکی و عوارض گمرکی)  می باشد. به همین جهت برای واردات و ترخیص کالا یکی از بهترین گمرکات است. بندر خرمشهر دارای ۲۳۰ هکتار مساحت و ۲۰ اسکله می باشد. همچنین به علت نزدیکی گمرک خرمشهر به مرز شلمچه موجب موقعیت اقتصادی خوب این استان شده است.

خصوصیت های گمرک بندر خرمشهر چیست؟ 

 ۲۵درصد تخفیف سود بازرگانی

شایسته ترین بندر برای ترانزیت کالا به عراق به صورت زمینی و دریایی

دارا بودن امکانات امروزی جهت تخلیه و بارگیری

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر به چه صورت است؟

ترخیص کالا از گمرک خرمشهرگمرک خرمشهر همانند سایر گمرکات، بعداز باز بینی اوراق و بازدید فنی کالا و مطالعه اظهارنامه، به صادر شدن پروانه سبز گمرکی و جواز بارگیری کالا و خروج از گمرک خرمشهر مبادرت می نماید. تجار و بازرگانان برای سرعت بخشیدن به روند ترخیص کالا ازگمرک و همچنین صرفه جویی در هزینه ها، برای ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و سایر گمرکات ازشرکت های ترخیص کالا کمک می گیرند.

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

                                                             ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

شماره تلفن گمرک خرمشهر :

برای آگاهی از شماره تلفن گمرک خرمشهر باترخیص کاران شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان در ارتباط باشید. شما بازرگانان و تجار عزیز میتوانید جهت مشاوره رایگان ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و سایر گمرکات کالا با ترخیص کاران ما تماس بگیرید.

لیست ترخیص کاران خرمشهر :

ترخیصکاران زیادی در محدوده گمرک خرمشهر فعالیت می کنند. لیست مشخص و دقیقی را نمی توان ارایه داد. اغلب تجار و بازرگانان ترخیص کالای خود را به ترخیص کارانی می سپارند که در این زمینه تجربه و تخصص کافی را داشته باشد. مراحل ترخیص کالا از گمرک خرمشهر را باید به ترخیص کار  گمرک خرمشهر سپرد.

ترخیص خودرو از گمرک خرمشهر :

ترخیص خودرو از گمرک خرمشهر بنا به شرایط زمانی و تعرفه های گمرکی انجام می گیرد.تجار و بازرگانان عزیز می توانند جهت مشاوره رایگان در خصوص ترخیص خودرو از گمرک خرمشهر با کارشناسان سلطان تجارت تماس بگیرند.

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

مراحل ترخیص کالا از گمرک خرمشهر :

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر همانند هر گمرک دیگری مراحل ترخیص کالا مخصوص به خودش را دارد.جهت اطلاع از این مراحل می توانید با ترخیص کاران ما مشورت نمایید.

سایت رسمی گمرک خرمشهر :

برای اطلاع از آخرین اخبار گمرک ایران و گمرک خرمشهر می توانید به سایت رسمی گمرک خرمشهر مراجعه نمایید.و یا با کارشناسان سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمایید.

 

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک خرمشهر باشرکت ترخیص کالا گمرک سلطان تجارت بازرگان

شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان ،با تجربه ی طولانی در زمینه ی ترخیص کالا و واردات و صادرات کالا در کوتاه ترین زمان می تواند به بهترین شکل ممکن عملیات واردات و صادرات و ترخیص کالا را برای شما عزیزان انجام دهد. همچنین با هزینه های بسیار مناسب و به صرفه رضایت کامل را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد. جهت انجام مراحل ترخیص کالا از گمرک خرمشهر, ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر و سفارش خدمات و انجام مشاوره رایگان می توانید با ترخیص کاران شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. شماره های تماس: ۲۲۸۵۵۹۰۲- ۰۲۱ و ۱۹۹۵۴۰۶- ۰۹۱۲

ترخیص کالا از گمرک بندر عباسترخیص کالا از قشم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *