ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا : جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در شمال و شمال غرب کشورمان صدها کیلومتر مرز مشترک دارند که شمالی‌ترین نقاط مرزی، مرز آستارا و دشت مغان می باشند. آستارا مرز مشترک ایران و جمهوری آذربایجان می باشد. آستارا شهری بندری و مرزی در استان گیلان است. آستارا از نظر ارتباطی بر سر یک سه ‌راهی مهم قرار گرفته‌است. راه جنوبی به بندر انزلی و رشت، راه شمالی به آستارا و باکو و راه غربی به اردبیل و تبریز می رسد. گمرک آستارا از لحاظ اقتصادی نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. گمرک آستارا از بنادر فعال ترانزیتی کشور می باشد.

ترخیص کالا از گمرک آستارا:

ترخیص کالا از گمرک آستارا: به علت اینکه گمرک آستارا در نقطه مرزی بسیار مهمی قرار دارد، از لحاظ اقتصادی بسیار مهم است. روزانه کالاهای وارداتی و صادراتی بسیاری از گمرک آستارا ترخیص می شود و به نقاط مختلف داخلی و خارجی ترانزیت می شود. در سال های اخیر گمرک آستارا نقش بسیار زیادی در اقتصاد داخلی و روابط بین المللی داشته است.

سایت گمرک آستارا:

تمامی گمرکات فعال در کشور دارای سایت رسمی می باشند که تمامی اطلاعات و آخرین اخبار گمرکی گمرک مربوطه را بر روی سایت درج می کنند. بطور معمول تجار و بازرگانان جهت کسب اطلاعات به سایت گمرک مراجعه می نمایند و یا با شرکت های ترخیص کار گمرک مشورت می نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گمرک آستارا می توانید به سایت گمرک آستارا مراجعه فرمایید.

ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا

ساعت کار گمرک آستارا:

برای اطلاع از ساعت کار گمرک آستارا و مراحل ترخیص کالا از گمرک آستارا می توانید به سایت رسمی گمرک آستارا مراجعه نمایید و یا با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کالا از آستارا با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان:

شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان ضمن انجام خدمات گمرکی و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور، ترخیص کالا از آستارا را انجام خواهد داد. ترخیص کاران سلطان تجارت بازرگان آماده همکاری جهت ” ترخیص کالا از گمرک آستارا ” و ترخیص کالا از گمرک جلفاوترخیص کالا از گمرک بندرانزلی “، با تجار و بازرگانان عزیز جهت صادرات و واردات کالا، می باشد. شما عزیزان می توانیدجهت مشاوره رایگان در زمینه ترخیص کالا و گمرک ایران و همچنین دریافت اطلاعات در خصوص ” ترخیص کالا از کلیه گمرکات تهران ” با ترخیص کاران شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان با شماره های ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *