حواله ارز بانکی

حواله ارز بانکی

حواله ارز بانکی

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان انجام حواله ارز بانکی است. حواله ارز بانکی یکی از روش های انتقال پول در جهان است. سوئیف نام دیگر حواله ارز بانکی می باشد. در ادامه در خصوص این نوع از حواله بیشتر توضیح می دهیم.

مراحل حواله ارز بانکی

یکی از مواردی که در حواله ارز بانکی باید توجه شود این است که بانکی که از طریق آن اقدام به حواله ارز می نمایید در کشور مورد نظر شعبه داشته باشد. و فرد یا کمپانی مورد نظر در این بانک حساب داشته باشد. حواله ارز بانکی به این صورت است که در ‌این روش فرستنده مبلغ را به حساب بانکی شخص یا کمپانی مورد نظر در شعبه همان بانک در کشور مقصد ارسال می کند. این روش انتقال همانند انتقال حساب به حساب داخلی می‌باشد. با این تفاوت که انتقال پول طی ۲ تا ۳ روز کاری انجام می شود. و کارمزدی حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد وجه ارسالی به وسیله بانک اخذ می گردد .

اطلاعات مورد نیاز برای حواله ارز سوئفیت

برای ارسال وجه از طریق حواله ارز سوئیفت اطلاعاتی مورد نیاز است که در زیر نام برده می شود:

شماره حساب سوئیفت

کد سوئیفت یا همان BIC

مشخصات فرد یا کمپانی که وجه را برای /ان ارسال می کنید

اسم بانکی که حواله برای آن انجام می شود

کشور مقصد

نشانی بانک

نشانی محل سکونت فرد و یا کمپانی دریافت کننده وجه

شماره تماس

و …….

مشخصات نام برده شده در سطر های بالا از سری مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای انجام حواله ارز بانکی یا همان سوئیفت می باشد.

نحوه پرداخت حواله ارز بانکی با مقادیر زیاد

اکثر حواله ها با مقادیر بزرگ را معمولا از طریق بانکهای کشورهای امارات و ترکیه انجام می دهند. و این به دلیل نرخ مطلوب تر این حواله نسبت به پرداخت حواله از کشور های دیگر می باشد. حواله ارز به کشورهای بزرگی همچون ایالات متحده و انگلیس به طور حواله داخلی یعنی حساب به حساب هم  امکان پذیر است. در ‌این نوع حواله وجه به طور نقدی به حساب فرد گیرنده ارسال می شود. حواله ارز بانکی به کشور های آمریکا و انگلیس، اصطلاحا حواله سیاه نام گرفته است. و این به دلیل طو لانی تر شدن زمان ارسال وجه به حساب می باشد. ارسال وجه در این حاله بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان می برد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در امر حواله ارز بانکی، ترخیص کالا و بهره مندی از کارشناسان کاردان آماده ارائه انواع خدمات مرتبط با حواله ارزی و بانکی را برای شما عزیزان می باشد. کارشناسان این شرکت بازرگانی و تجاری با تبحر خاصی که در انجام انواع حواله های بانکی دارند در کمترین زمان ممکن امور مربوط به حواله ارز به انجام می رسانند و کالای شما را از گمرک ترخیص می کنند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انجام انواع خدمات بانکی، ارزی و حواله ارز بانکی می توانید همین حالا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *